X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Отто Штерн

Завантажити презентацію

Отто Штерн

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Отто Штерн Отто Штерн (17 лютого, 1888 — 17 серпня, 1969) — німецький фізик, лауреат Нобелівської премії з фізики за 1943 рік.

Слайд 2

Otto Stern Народився : 17 лютого 1888 Сограу, Королівство Пруссія Помер : 17 серпня 1969 Берклі, Каліфорнія, США Національність : Німеччина Галузь наукових інтересів : фізика Заклад : Ростоцький університет, Гамбурзький університет Технологічний інститут Карнегі, Університет Каліфорнії, Берклі Alma Mater Універститет Бреслау, Франкфуртський університет Відомий у зв'язку з: дослід Штерна-Герлаха, спін, метод молекулярних пучків Нагороди Нобелівська премія з фізики (1943)

Слайд 3

З біографії: Народився у Сорау (Верхня Сілезія, навчався у Бреславлі (Вроцлав). У 1921 – 1922 рр. веде наукові дослідження як професор Ростоцького університету; разом з В.Герлахом довів наявність магнітного моменту атома. 1923 р. О. Штерн обіймає посаду повного (дійсного) професора Гамбурзького університету, який покинув у 1933 внаслідок незгоди з політикою нацистів (на знак протесту проти звільнення з Франкфуртського університету колег – учених-євреїв – за нацистськими антисемітськими законами про громадянські права).

Слайд 4

З біографії: Надалі стає професором фізики в Технологічному інституті Карнегі, де працює до 1945. Пізніше стає почесним доктором у Каліфорнійському університеті в Берклі. 1939 Штерн отримує американське громадянство. Під час Другої світової війни працює консультантом Міністерства оборони США.

Слайд 5

З біографії: З 1945 Отто Штерн - член Національної АН США, Американського філософського товариства, почесний доктор Каліфорнійського університету, Швейцарського федерального технологічного інституту. 1946 р. О. Штерн, який ніколи не був одружений, переїздить до Берклі (штат Каліфорнія), де мешкали дві його сестри. Тут він і жив у відносній ізоляції, в останні роки призвичаївшись до вишуканого столу та сигар, охоче відвідував кіно. В одному з кінотеатрів Берклі 17 серпня 1969 р. він і помер від серцевого нападу.

Слайд 6

З біографії: Видатний експериментатор. Внесок у фізику включав розробку методу молекулярних пучків, відкриття спіна (разом з Вальтером Герлахом, 1922; див. дослід Штерна-Герлаха), вимірювання атомих магнітних моментів, демонстрація хвильової природи атомів і молекул, відкриття магнітного момента протона.

Слайд 7

З біографії: Нобелівську премію з фізики 1943 було присуджено Отто Штерну «за внесок у розвиток молекулярно-променевого методу і відкриття магнітного момента протона».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія