X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прямолінійний нерівномірний рух

Завантажити презентацію

Прямолінійний нерівномірний рух

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» Прямолінійний нерівномірний рух

Слайд 2

Нерівномірний рух Рівномірно й прямолінійно тіла рухаються лише на невеликих відрізках своєї траєкторії Рух, за якого тіло проходить за рівні проміжки часу різні шляхи, називають нерівномірним.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Питання 1. Що таке нерівномірний рух? Наведіть кілька прикладів такого руху. 2. Що ми розуміємо під словами: «середня швидкість автомобіля дорівнює 70 км/год»? 3. Автомобіль проїжджав за кожну годину 80 км. Чи можна стверджувати, що його рух був рівномірним? 4. Опишіть нерівномірний рух, за якого кожні 4 хв тіло проходить 400 м. 5. Відома середня швидкість за певний проміжок часу. Чи можна знайти пройдений шлях за половину цього проміжку? 6. Як пов’язаний модуль середньої швидкості зі шляхом при прямолінійному русі в одному напрямку?

Слайд 9

Закріплення 1. Мотоцикліст проїхав 20 км за 30 хв, а потім їхав зі швидкістю 60 км/год протягом 1,5 год. Яка була його середня швидкість на всьому шляху?

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13