X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ом

Завантажити презентацію

Ом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Постійний електричний струм

Слайд 2

Про що свідчать дані досліди?

Слайд 3

Металева кристалічна структура Розум полягає не тільки в знанні, але й в умінні застосовувати знання на ділі. Аристотель

Слайд 4

Електричний струм - це упорядкований рух заряджених частинок. Напрямок електричного струму співпадає з напрямком руху позитивних зарядів Упорядкований рух електронів у металевому провіднику та струм I S – площа поперечного перерізу провідника, Е – електричне поле.

Слайд 5

Умови існування електричного струму: 1 Наявність носіїв струму; 2 Наявність електричного поля. Носіями струму в металах є електрони провідності, в електролітах – позитивні і негативні іони, у газах електрони та позитивні іони. Сила струму – фізична величина, яка показує, який заряд проходить через переріз провідника за одиницю часу Для характеристики напрямку електричного струму в різних точках поверхні і розподілу сили струму по цій поверхні вводиться вектор густини струму:

Слайд 6

Електрорушійна сила (ЕРС) Для створення постійного струму в провіднику не можна використовувати заряджений конденсатор: заряди перейдуть із обкладинки на обкладинку, поле зникне, оскільки різниці потенціалів не буде. Тому, для одержання постійного струму на заряди в електричному колі мають діяти які-небудь сили не електростатичної природи - сторонні сили. Пристрій, у якому виникають сторонні сили, називається джерелом струму. Електрорушійна сила чисельно дорівнює роботі, яку виконують сторонні сили при переміщенні по замкнутому колу пробного заряду.

Слайд 7

Схематичне зображення джерела постійного струму: 1 – батарея розімкнута; 2 – батарея замкнута на зовнішній опір R; 3 – режим короткого замикання.

Слайд 8

Слайд 9

Хто, експериментальну провів роботу, Зако