X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мікроелектроніка"

Завантажити презентацію

"Мікроелектроніка"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мікроелектроніка Проект підготувала учениця 7(11)-А класу Щур Тетяна

Слайд 2

На сьогодні світ неможливо уявити без сучасних технологій. Саме мікроелектроніка є непорушним фундаментом для багатьох галузей промисловості. Актуальність:

Слайд 3

Прослідкувати історію розвитку мікроелектроніки. З’ясувати, наскільки тісно мікроелектроніка пов’язана з фізикою та сучасним життям людини. Мета: Предмет дослідження: Мікроелектроніка в усіх її проявах.

Слайд 4

Проаналізувати етапи розвитку мікроелектроніки; Показати мікроелектроніку в усіх її проявах; З’ясувати взаємозв’язок мікроелектроніки з сучаними технологіями. Завдання:

Слайд 5

Мікроелектроніка — галузь сучасної промисловості, виробництво кремнієвих кристалів інтегральних мікросхем. Мікроелектроніка — це непорушний фундамент не тільки всієї сучасної індустрії інформаційних і комп'ютерних технологій, але і дуже багатьох суміжних галузей — побутової електроніки, індустрії розваг (включаючи музику і відео), медицини, військової і автомобільної промисловості тощо.

Слайд 6

У 1962 році уряд колишнього Радянського Союзу прийняв постанову про розвиток мікроелектронної промисловості та створення у Зеленограді під Москвою Наукового центру мікроелектроніки з філіями у Києві, Мінську, Ризі, Вільнюсі, Тбілісі й ряді інших міст. Історія розвитку: