X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Автоколивання"

Завантажити презентацію

"Автоколивання"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Автоколивання

Слайд 2

Автоколива ння — коливання, амплітуда і період яких залежать від властивостей самої системи і не залежать від початкових умов, наприклад від початкового запасу енергії. Цим автоколивання відмінні від власних і вимушених коливань. Системи, в яких можливі автоколивання, називаються автоколивальними. Механізм автоколивань. S — джерело постійного (неперіодичного) впливу; R — нелінійний регулятор автоколивань; V — коливний елемент; B — від'ємний зворотний зв'язок.

Слайд 3

Теорію автоколивань розробили радянські вчені О. О. Андронов, М. М. Боголюбов, М. М. Крилов, Л. І. Мандельштам, М. Д. Папалекссі та інші.

Слайд 4

Прикладами автоколивань можуть служити: незатухаючі коливання маятника годинника за рахунок постійної дії тяжкості заводний гирі; коливання скрипкової струни під впливом рівномірно рухається смичка виникнення змінного струму в ланцюгах мультивібратора і в інших електронних генераторах при постійній напрузі харчування; коливання повітряного стовпа в трубі органу, при рівномірній подачі повітря в неї.) обертальні коливання латунної годинникової шестерінки зі сталевою віссю, підвішеній до магніту і закрученою (досвід Гамазкова) (кінетична енергія колеса, як у уніполярному генераторі перетвориться в потенційну енергію електричного поля, потенціальна енергія електричного поля, як у уніполярному двигуні, перетворюється в кінетичну енергію колеса і т.д. )

Слайд 5

Автоколивання лежать в основі багатьох явищ природи: коливання листя рослин під дією рівномірного потоку повітря;

Слайд 6

освіту турбулентних потоків на перекатах і порогах річок;

Слайд 7

голоси людей, тварин і птахів утворюються завдяки автоколебаниям, що виникають при проходженні повітря через голосові зв'язки;