X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бокс

Завантажити презентацію

Бокс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Мета: 1. Ознайомити учнів зі спортивною грою - бокс; 2. Ознайомити учнів з основними правилами боксу; 3. Навчити навичкам володіння елементами техніки боксу. Презентація підготовлена студентом групи 1 – Б Інституту фізичного виховання та спорту Неклюдовим Олегом

Слайд 3

Історія Бокс називають спортом всіх часів. Історія його розвитку налічує близько п'яти тисяч років. Кулачний бій як спортивне єдиноборство виник ще на ранніх ступенях розвитку суспільства і в різних формах був поширений у всі часи серед багатьох народів.

Слайд 4

Навчання і тренування спортсменів проходили під керівництвом фахівців в особливих школах - палестрах. Палестра була замкнутою колонадою без даху, усередині якого знаходився зал для вправ. Пол в палестрі був земляним. Навколо цього залу поміщалися невеликі криті кімнати для обмивання, відпочинку, натирання маслом і піском, жертвопринесень і т.п. На тренуваннях бійці захищали голову маскою з навушниками, яка, ймовірно, робилася з м'якої шкіри.

Слайд 5

Коротко про бокс Бо кс — (англ. boxing) різновид спорту, кулачний бій у рукавичках між двома спортсменами, у якому удари завдаються лише у верхню половину тіла спереду та збоку. До програми сучасних Олімпійських ігор бокс був включений 1904 року. Бій відбувається на спеціально обладнаному місці — рингу (від 5 м X 5 м до 7 м X 7 м) обнесеному канатами. Тривалість поєдинку складає звичайно три раунди 3 хвилини з перервами на 1 хвилину в «любительському» спорті і до 12 раундів у професійному. Бій ведеться в набитих волосом шкіряних рукавицях. Забороняється завдавати ударів нижче пояса, в спину, головою і нападати на противника у нокдауні (збитого на землю). Перемога присуджується за очками (кількість завданих ударів), при проведенні нокаута — удару, що виводить противника з ладу більш як на 10 сек., або за іншими показниками. Боксерів поділяють на 10 вагових категорій.

Слайд 6

Крилаті фрази боксу Джо Луїс: «Він може бігати, але не зможе сховатися» Семмі Скеф: «Якось раз мене збила вантажівка, тоді ось було сильніше» (після поразки нокаутом від Тайсона) Мухамед Алі: «Я бачив, як Джордж Форман боксував з тінню, і тінь виграла» Франк Хаббард: «Найважче у боксі – збирати свої зуби з підлоги рукою в боксерській рукавичці»

Слайд 7

Про ринг На всіх змаганнях ринг має відповідати таким вимогам: 1. Розмір. Мінімальний розмір сторони рингу по внутрішн