X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Володимир Маяковський"

Завантажити презентацію

"Володимир Маяковський"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Володимир Маяковський Підготували учениці 11-Ф класу Семененко Анна Рискаль Анна

Слайд 2

Володимир Маяковський народився у Грузії 19 липня 1893 року. Батько — дворянин, служив лісничим, предки були з козаків Запорізької Січі. Мати, Олександра Олексіївна, походила із роду Кубанських козаків. Хоча у школі та із друзями хлопчик спілкувався грузинською, вдома всі один до одного звертались лише російською.

Слайд 3

Сім'я Маяковських

Слайд 4

У 1902 році Володимир Маяковський вступив до гімназії в Кутаїсі. Але в 1906 році родина переїхала до Москви, оскільки помер батько сімейства. У новій гімназії Маяковський познайомився з юними більшовиками. За два роки він кидає гімназію, щоб вступити до РСДРП. Але, зайнявшись революційною боротьбою, він пізніше вийшов з партії.

Слайд 5

Володимира Маяковського неодноразово заарештовували. Перебуваючи в Бутирській в'язниці, Маяковський почав писати вірші. Він задався ідеєю створення соціалістичного мистецтва.

Слайд 6

У 1911 році Володимир Маяковський вступив до Московського училища живопису й архітектури. Він приєднався до кубофутуристів. У 1912 році з'явився вірш «Ніч». У 1914 році Маяковського виключили з училища.

Слайд 7

Під час першої світової війни він писав антивоєнну лірику. У 1923 році Володимир Маяковський написав поему «Про це». У 1925 році Володимир Маяковський подорожував за кордоном, відвідуючи Гавану, США, Мексику.

Слайд 8

Повернувшись додому, Маяковський активно писав у провідні російські видання. Його вірші публікувалися у літературних журналах. Незважаючи на те, що Володимир Маяковський відомий не як ліричний поет, у його творчості було чимало віршів, присвячених коханню. 14 квітня 1930 року Маяковський наклав на себе руки.