X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джузеппе Москаті

Завантажити презентацію

Джузеппе Москаті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джузеппе Москаті Романчак Ольга

Слайд 2

Хто Він? Джузеппе Москаті – знаменитий італійський лікар, великий гуманіст і святий Римо-католицької церкви.

Слайд 3

Біографія: Народився 25 липня 1880 в Беневенто. Джузеппе був шостим з дев'яти дітей в заможній родині, його батько був видним юристом. Коли Джузеппе було 4 роки, сім'я переїхала в Неаполь , де він провів решту життя.  Після закінчення початкової школи в 1889 році вступив до ліцею Віктора Еммануїла, потім навчався на медичному факультеті Неапольського університету , який закінчив у 1903 році зі ступенем доктора медицини. У 1919 призначений головним лікарем відділення для невиліковно хворих в одній з неаполітанських лікарень. Його дослідження сприяли відкриттю інсуліну. У вельми юному віці Джузеппе був прийнятий в члени Королівської Медико-хірургічної Академії. У 1922 році спеціальна комісія міністерства громадської просвіти дала йому право вільного викладання в загальній лікувальній клініці.

Слайд 4

Лікар-християнин За відгуками колег Москаті був відомий своєю самовідданістю, безкорисливістю і глибокою побожністю. Майже ніколи не брав плати за лікування з бідняків, а особливо нужденним допомагав сам, вкладаючи купюри у виписані рецепти. Відкрито сповідував християнську віру, щодня причащаючись і спонукаючи хворих брати участь у церковних таїнствах, за що й нажив собі ворогів в медицинському середовищі.

Слайд 5

Любов – головна сила! Москаті все своє життя декларував, що головна сила - любов. Він постійно доводив це, поєднуючи блискучі лікарські здібності з любов'ю до ближнього. Москаті стверджував, що навіть просте співчуття зцілить хворого швидше, ніж байдуже виконання лікарем своїх обов'язків, і переконував у цьому своїх учнів.

Слайд 6

Слова Москаті: “Життя - це мить. Пошана, тріумф, багатство і наука – все це проминуще. Всі спокуси життя проходять. Залишається лише вічна любов - причина кожного доброго діла. Любов, що переживе нас. Адже Бог є любов”