X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
А.Малишко

Завантажити презентацію

А.Малишко

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Андрій Самійлович Малишко

Слайд 2

Андрій Самійлович Малишко народився 14 листопада 1912 року в місті Обухові на Київщині. Сім'я, в якій ріс майбутній поет, була великою - одинадцятеро дітей, батько з матір'ю, старенька бабуся. Щоб прогодувати сім'ю, батько займався чоботарським ремеслом, а в засушливі роки ішов на заробітки в Таврію, в беріславські і каховські степи.

Слайд 3

Родина поета: сидять-брат Сергій Самійлович, мати Ївга Остапівна, внука Віра, батько Самійло Микитович Малишко, невістка Ганна Юхимівна; стоять-сестра Галина Самійлівна із сином Сашком і внука Марія Сергіївна. 1942р.

Слайд 4

Чоботарі Обухівськой шевської артілі з родинами: Бригадир артілі -- брат поета Сергій Самійлович Малишко. 1935 р.

Слайд 5

У 1927 році, закінчивши Обухівську семирічку, Малишко вступає до Київської медичної профшколи. Однак вже тоді його приваблювала поезія. Перший друкований вірш Малишка з'явився 1930 року в журналі "Молодий більшовик" (№ 9-10). Ряд його поезій увійшов до колективної збірки "Дружба", що вийшла в харківському видавництві "Український робітник" 1935 року. У них Малишко оспівує "труди і дні" комсомольскої юні, героїзм молоді в роки громадянської війни, радість праці на вільній радянській землі.

Слайд 6

Микита Микитович Малишко, дядько поета зі своїми дітьми, "чорнокнижник", який привив Андрієві любов до книжок. 1920-і роки.

Слайд 7

З 1934 року Малишко - у лавах Червоної Армії. Враження від служби, розповідей про героїчного полководця Миколу Щорса вилилися в поезіях пісенного характеру. В армії було написано і більшість віршів, які увійшли до першої збірки поета "Батьківщина" (1936). Невелика обсягом збірка одразу ж засвідчила появу талановитого лірика. Одна за одною виходять збірки вірш