X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ййййй

Завантажити презентацію

Ййййй

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічна архітектура автор презентації: учитель географії Кременчуцької ЗОШ № 20 Лелекова Олена Леонідівна

Слайд 2

Екологі чне будівни цтво чи зелене будівництво ( Green construction) - - це практика будівництва та експлуатації будівель, метою якої є зниження рівня споживання енергетичних і матеріальних ресурсів протягом всього життєвого циклу будівлі: від вибору ділянки до проектування, будівництва, експлуатації, ремонту і знесення.

Слайд 3

Основні принципи екологічної архітектури: 1. Екологічно чисті матеріали для будівництва. 2. Альтернативні енергозберігаючі джерела, такі як теплові насоси, сонячні колектори, системи опалення з комбінованими безвідходними циклами опалювання. 3. Екологічно правильні способи утилізації відходів. 4. Системи опалення та охолодження будинків за допомогою випромінюючих поверхонь, які працюють за принципом віддачі тепла або холоду, безпосередньо людині без змін температури повітря.

Слайд 4

Основні принципи екологічної архітектури: 5. Енергозбереження шляхом утеплення стін будівлі. 6. Внутрішнє оздоблення будівель та споруд природними матеріалами (глиняна штукатурка, деревина та інші). 7. Створення припливно-витяжної вентиляції, що забезпечує будівлю чисти свіжим повітрям без ефекту протягу. 8. Раціональне проектування споруди з урахуванням максимальної пропускної здатності тепла та світла певними поверхнями, компактні форми.  

Слайд 5

Традиційні екологічні будинки з торфу (Ісландія)

Слайд 6

Будинок з глини у Великобританії побудований у 2001 р.

Слайд 7

Хмарочос Боско Вертикале: вертикальный ліс у Милані

Слайд 8

Родина Х’єртефьолгер з Норвегії, що має чотирьох дітей, вже декілька років мешкає у будинку під геодезичним куполом. “Природний будинок” побудований з глини та соломи і має 2 поверхи. Під куполом є сад та город, де визрівають абрикоси, сливи, ківі та виноград. Гарячою водою будинок забезпечують сонячні колектори

Слайд 9

«Будинок гончара» проект архітектора Андрія Голуба Будинок гончара в с.Опішня Полтавської області увібрав в себе риси народної архітектури, архітектури трипілля, неомодерну, органічної архітектури. Основною ідеєю було використання природніх, екологічних матеріалів гармонічно поєднуючи їх з навколишньою ситуацією. Дах обєкту виконано із соломи, котра є найекологічнішим покрівельним матеріалом .

Слайд 10

Австралійська офісна будівля Pixel претендує на звання найресурсо-ефективного та екологічно чистого у світі.

Слайд 11

Вже в наш час в Об’еднаних Арабських Еміратах реалізується проект будівництва міста майбутнього. Населений пункт  Масдар буде першим у світі екомістом. Вартість проекту -22 млрд. долларів.

Слайд 12

МІСТА МАЙБУТНЬОГО

Слайд 13

МІСТА МАЙБУТНЬОГО

Слайд 14

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика