X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Японіч

Завантажити презентацію

Японіч

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«ПОДОРОЖ ДО ЯПОНІЇ»

Слайд 2

Японія – країна- острів, що розташована в Тихому океані, омивається Східно-Китайським, Охотским, Японським морями.

Слайд 3

О.Сікоку - найменший з 4-х островів О.Кюсю - найпівденніший з 4-х Японських островів Священі ворота торії -межа між світом існуючим та сокральним світоми. Японія — держава у Східній Азії, розміщена на чотирьох великих островах (Хоккайдо, Хонсю, Сікоку, Кюсю) и більше ніж 900 дрібних островів, розташованих поруч) Блакитне озеро на о. Хоккайдо острів Хонсю, бамбуковий ліс

Слайд 4

На державному прапорі Японії зображено сонце – велике червоне коло на білому фоні. Білий колір – символ чистоти. Це нагадує про назву Японії – країну Східного сонця. Герб - жовта хризантема, що складається з 16 подвійних пелюстків, які символізують сонце. Герб має магічне значення. ГЕРБ ТА ПРАПОР ЯПОНІЇ

Слайд 5

Сакура – символ Японії

Слайд 6

ТОКІО – СТОЛИЦЯ ЯПОНІЇ Токіо захоплює та вражає своєю красою. Тут можна побачити пам’ятники старовини та швидкісні автостради, хмарочоси й буддійські храми.

Слайд 7

Токіо прийматиме XXXII Олімпійські ігри

Слайд 8

Японська мудрість свідчить: «Не можна робити погано, треба робити тільки якісно»

Слайд 9

Гордість країни- гора Фудзіяма Сама Гора Фудзияма - величественный символ Японии.

Слайд 10

У сучасній Японії трепетно ставляться до традицій, звичаїв, пам’яток старовини Театр Кабуки Чайна церемонія Традиція вітання

Слайд 11

Храм-Пагода Буддійський храм Імператорський палац Госсе Кіото

Слайд 12

КІМОНО

Слайд 13

Японія – високо розвинута країна.

Слайд 14

В Японії популярні види бойових мистецтв(дзюдо,кендо(стрілянина з лука),карате,сумо,айкидо В Японії популярні різновиди бойових мистецтв: дзюдо, карате, айкідо, кендо, сумо, кюдо (стрілянина з лука)

Слайд 15

ДИТЯЧІ СВЯТА 5 травня - день хлопчиків 3 березня- день дівчаток

Слайд 16

ОСВІТА В ЯПОНІЇ Японська школа функціонує під девізом : « Успіху домагаються наполегливою працею», «Якщо ти відстаєш, наполегливіше працюй над собою». Більша частина японських дітей з трьох і до шести років виховується в дитячих садках. Загальна освіта в країні представлена трьома школами: початкова 1-6 класи; середня 7-9 класи; старша 10-12 класи. Закінчивши школу у 18 років, японська молодь вступає в університети (чотири роки навчання) або в коледжі (дворічне навчання). Частина школярів після закінчення середньої школи першого ступеня (у віці 15 років) на п’ять років вступає в технічні коледжі. Японський навчальний рік починається 1 квітня, а закінчується в березні. Він розділений на три семестри з 40- денними канікулами в липні і серпні та зимовими канікулами наприкінці грудня. Японські діти відвідують школу 240 днів у році. Під час літніх канікул заняття в школах не проводяться. Проте практично всі школи працюють з дітьми: набирають спеціальні групи з плавання, організують спортивні змагання, створюють клуби для активного відпочинку школярів. Таким чином, учні зустрічаються практично кожний день.

Слайд 17

Спортивне свято «Ундокай» Кожному громадянину Японії з дитинства відомо слово «Ундокай» (спортивна зустріч). У будь-якому віці японця можуть покликати бігати, стрибати та брати участь у змаганнях. «Ундокай» — це довгі показові виступи: змагання з бігу на різні дистанції, естафети, стрибки у мішках, рухливі ігри, конкурси. Спортивне свято триває протягом п’яти годин. До участі залучаються не тільки учні, а їх батьки та дідусі та бабусі. Ці події відбуваються кожного року, починаючи з дитячого садка, потім — у школі та в університеті. Починається «ундокай» з шикування, ходи з прапорами, що нагадує парад. До організації заходу залучують батьків. Команди дітей крокують, виконують комплекс ранкової гімнастики, танцують групові танці.

Слайд 18

Гра «Японець» – Привіт! Мене звуть японець ... (називає своє ім'я), а ти хто? – Привіт! А я японець ..(теж називає себе). Навіщо прийшов? – Ходімо зі мною гуляти на гору Фудзіяма. – Ходімо. Обоє гравців розбігаються в різні сторони кола. Зустрічаючись, вони вітаються, склавши руки перед собою, як японці: «Посікота-посікота». Добігаючи своє коло, кожен намагається першим стати на вільне місце. Кому не вистачило місця, стає ведучим.

Слайд 19

ГАРМОНІЙНІ РУХИ Гімнастика — частина философії та традицій Японії. Ранкову зарядку в Японії виконуют всі - від маленьких дітей до літніх людей. Зараз ми з вами приєднаємося до народу Східного сонця та виконаємо гармонійні рухи ранкової гімнастики.

Слайд 20

Легка атлетика Заняття спортом сприяють розвитку витривалості, швидкості, спритності. Багато уваги приділяється бігу, діти змагаються на різних дистанціях. В Японських школах дітей привчають працювати в командах. Учні змагаються з бігу із зав’язаними ногами.

Слайд 21

ГРА «СОНЦЕ»

Слайд 22

Гімнастика Командні синхронні рухи допоможуть вам об’єднатися та стати одним цілим. Командні вправи для розвитку сили

Слайд 23

Спортивна гра Окрім спортивних змагань, класичний в Японії вид змагань — закидання маленьких м’ячиків у кошик на жордині.

Слайд 24

ГРА «ХАНЕЦУКИ»

Слайд 25

Система здоров’я Кацудзо Ніші» 1. «Золота рибка» 2. Вправа для капілярів младеньця 3. Змикання долонь та стоп. 4. Гімнастика для живота та спіни.

Слайд 26

さようなら (сайонара) До побачення И

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика