Японіч
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Японія – країна- острів, що розташована в Тихому океані, омивається Східно-Китайським, Охотским, Японським морями.
О.Сікоку - найменший з 4-х островів О.Кюсю - найпівденніший з 4-х Японських островів Священі ворота торії -межа між світом існуючим та сокральним світоми. Японія — держава у Східній Азії, розміщена на чотирьох великих островах (Хоккайдо, Хонсю, Сікоку, Кюсю) и більше ніж 900 дрібних островів, розташованих поруч) Блакитне озеро на о. Хоккайдо острів Хонсю, бамбуковий ліс
На державному прапорі Японії зображено сонце – велике червоне коло на білому фоні. Білий колір – символ чистоти. Це нагадує про назву Японії – країну Східного сонця. Герб - жовта хризантема, що складається з 16 подвійних пелюстків, які символізують сонце. Герб має магічне значення. ГЕРБ ТА ПРАПОР ЯПОНІЇ
ТОКІО – СТОЛИЦЯ ЯПОНІЇ Токіо захоплює та вражає своєю красою. Тут можна побачити пам’ятники старовини та швидкісні автостради, хмарочоси й буддійські храми.
У сучасній Японії трепетно ставляться до традицій, звичаїв, пам’яток старовини Театр Кабуки Чайна церемонія Традиція вітання
В Японії популярні види бойових мистецтв(дзюдо,кендо(стрілянина з лука),карате,сумо,айкидо В Японії популярні різновиди бойових мистецтв: дзюдо, карате, айкідо, кендо, сумо, кюдо (стрілянина з лука)
ОСВІТА В ЯПОНІЇ Японська школа функціонує під девізом : « Успіху домагаються наполегливою працею», «Якщо ти відстаєш, наполегливіше працюй над собою». Більша частина японських дітей з трьох і до шести років виховується в дитячих садках. Загальна освіта в країні представлена трьома школами: початкова 1-6 класи; середня 7-9 класи; старша 10-12 класи. Закінчивши школу у 18 років, японська молодь вступає в університети (чотири роки навчання) або в коледжі (дворічне навчання). Частина школярів після закінчення середньої школи першого ступеня (у віці 15 років) на п’ять років вступає в технічні коледжі. Японський навчальний рік починається 1 квітня, а закінчується в березні. Він розділений на три семестри з 40- денними канікулами в липні і серпні та зимовими канікулами наприкінці грудня. Японські діти відвідують школу 240 днів у році. Під час літніх канікул заняття в школах не проводяться. Проте практично всі школи працюють з дітьми: набирають спеціальні групи з плавання, організують спортивні змагання, створюють клуби для активного відпочинку школярів. Таким чином, учні зустрічаються практично кожний день.
Спортивне свято «Ундокай» Кожному громадянину Японії з дитинства відомо слово «Ундокай» (спортивна зустріч). У будь-якому віці японця можуть покликати бігати, стрибати та брати участь у змаганнях. «Ундокай» — це довгі показові виступи: змагання з бігу на різні дистанції, естафети, стрибки у мішках, рухливі ігри, конкурси. Спортивне свято триває протягом п’яти годин. До участі залучаються не тільки учні, а їх батьки та дідусі та бабусі. Ці події відбуваються кожного року, починаючи з дитячого садка, потім — у школі та в університеті. Починається «ундокай» з шикування, ходи з прапорами, що нагадує парад. До організації заходу залучують батьків. Команди дітей крокують, виконують комплекс ранкової гімнастики, танцують групові танці.
Гра «Японець» – Привіт! Мене звуть японець ... (називає своє ім'я), а ти хто? – Привіт! А я японець ..(теж називає себе). Навіщо прийшов? – Ходімо зі мною гуляти на гору Фудзіяма. – Ходімо. Обоє гравців розбігаються в різні сторони кола. Зустрічаючись, вони вітаються, склавши руки перед собою, як японці: «Посікота-посікота». Добігаючи своє коло, кожен намагається першим стати на вільне місце. Кому не вистачило місця, стає ведучим.
ГАРМОНІЙНІ РУХИ Гімнастика — частина философії та традицій Японії. Ранкову зарядку в Японії виконуют всі - від маленьких дітей до літніх людей. Зараз ми з вами приєднаємося до народу Східного сонця та виконаємо гармонійні рухи ранкової гімнастики.
Легка атлетика Заняття спортом сприяють розвитку витривалості, швидкості, спритності. Багато уваги приділяється бігу, діти змагаються на різних дистанціях. В Японських школах дітей привчають працювати в командах. Учні змагаються з бігу із зав’язаними ногами.
Гімнастика Командні синхронні рухи допоможуть вам об’єднатися та стати одним цілим. Командні вправи для розвитку сили
Спортивна гра Окрім спортивних змагань, класичний в Японії вид змагань — закидання маленьких м’ячиків у кошик на жордині.
Система здоров’я Кацудзо Ніші» 1. «Золота рибка» 2. Вправа для капілярів младеньця 3. Змикання долонь та стоп. 4. Гімнастика для живота та спіни.
Схожі презентації
Категорії