X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Volkskwagen

Завантажити презентацію

Volkskwagen

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

VOLKSWAGEN Історія автомобільної марки VOLKSWAGEN

Слайд 2

Коли розпочалась історія марки? Історія марки розпочинається в червні 1934 року. В Берлінському готелі «Kaiserhof» де відбулася зустріч між новим кансслером Німечини Адольфом Гітлером і власником марки «Mercedes-Benz» Якобом Берліном. Якоб Берлін запропонував створити «VOLKSWAGEN» народний автомобіль який був би надійний і доступний по ціні. Гітлер був в свій час художником і таким чином намалював ескіз автомобіля і запропонував Берліну назначити конструктора для виконання Замовленя..

Слайд 3

Коли було розроблено перший автомобіль? Якоб Берлін запропонував посаду відомого конструктора і власника автомобільної компанії Фердинанта Порше який з енергією і талантом взявся за виконання замовленя.І в 1934 році автомобіль був розроблен.І завдяки цьому уклався договір між автокомпаніями «Volkswagen» і «Porsche».Перша модель була виготовлена на базі автомобіля «Porsche» тіп 60.А до вересня 1936 року було випущено три модифікації які зібрали на заводі «Mercedes-Benz».

Слайд 4

Коли розпочалося будівництво завода VOLKSWAGEN? Завод для VOLKSWAGEN розпочали будувати 26 травня 1938 року поблизу города «Фаллєрслєбєн» в нижній саксонії коло старинного замку «Фольсбург». На будівництво завода було виділено 50 міліонів рейсх марок. Тоді ж і було розпочато будівництво містечка для робітників який получив назву Фольсбург. Необхідних спеціалістів для запуску серійного виробництва пан Порше знайшов на автомобільних заводах США в основному це булі амереканці німецкого походженя.

Слайд 5

Звідки пішла назва Жук? В 1938 році газета Нью-йорк таймс назвала нову німецьку малолітражку «Жуком». Було з причини схожості автомобіля з жуком. Така назва людям дуже сподобалась. Ця назва настільки поширилась що стала візитівкою цього легендарного автомобіля. Офіціальне виробництво першого автомобіля марки «VOLKSWAGEN» розпочалося в липні 1941 року. Но з настанням другої світової війни виробництво автомобілів перейшло на другий план. В літку 1944 року біло випущено лише 631 автомобілів.

Слайд 6

Перший автомобіль

Слайд 7

Що було з заводом під час війни? В період війни англійськи бомбардировщики дуже пошкодили завод. А після закінчення війни та частина Німечини де був завод потрапила в руки англійцям, а любителі чаю майже поставили завод під екскаватор але все обійшлося і до кінця 1945 року завод получив заказ від Велико-Британії на 20 тисяч автомобілів. Уже в 1957 році на ярмарці автомобілів “Жука” замітили і перша 1 тисяча автомобілів була замовлена правительством Голандії. Потім все пішло як по маслу і закази прийшли від Бельгії, а потім закази вже приходили з Європи.

Слайд 8

Хто став власником марки? А в січні 1948 року фірма змінила власника ним став Генріх Новтхорм який був механіком нового покоління. А в зміст керівництва ввійшли механіки/інженери які могли думати не стандартно і які мали міжнародний досвід на автозаводах. З їх приходом почалася модернізація виробництва і був налагоджен вихід з новими типами кузовів таких як лимузин і кабріолет. Поліпшилась якість салона, поліпшився комфорт і також був модифікований двигун. Осінню 1949 року був представлен “VOLKSWAGEN Transporter».

Слайд 9

Буллі? Перший такий автомобіль нагадував коробку на коліщатах. Спереді сидів водій а заді був мотор а між ними залишалось місце для груза. Ця проста конструкція появилася на ринку якраз вчасно і визвала велику цікавість у покупців. Коробка получила назву “Буллі” що означає бик. Це та сама легендарна модель яка в один момент стала символом руху хіппі .

Слайд 10

твмтвфюм

Слайд 11

Сервісне обслуговування Начинаючи з 1950 року компанія організувала сервісне обслуговування. Построєні технічні станції по ремонту і в добавок була розроблена широка сітка збита. В цьому ж році було випущено 100 тисяч автомобілів, а через рік рахунок випуску автомобілів перевалив за 500 тисяч. Провірена надійність і доступність по ціні посилили продаж автомобілів і експорт в інші країни . І по всьому світу почали відкриватися заводи. З 1956 року по 1964 рік заводи відкрилися в таких країнах : Бразилія, Австралія, Мексика, ЮАР. Продукція компанії випускалась кожного року мільйонними теражами.

Слайд 12

Перша покупка І от в 1965 році компанія викупила у “Mercesdes-Benz” компанію “Audi”. Через три роки їх спільний автомобіль був випущений це ауді сто виробництво якої зіставило за 12 років аж 750 тисяч.Автомобіль продавався з двох або чотирьох дверними кузовами в виповнені седан і “Fast bag”. І мега продуктивний рік для компанії став 1969 рік. Компанія почала випуск автомобілів з компаніею “Porsche”. Випустили вони цілий ряд спортивних автомобілів. 1973 рік ознаменував початок випуски повно приводних автомобілів модель “Passat”.

Слайд 13

Слайд 14

Через рік вийшла нова модель “Golf”

Слайд 15

В 1975 вийшла модель “Polo”

Слайд 16

Вихід нових автомобілів В 1986 році компанія викупила половину акцій “Seat”. До початку наступного року компанія викупила 99,9% акцій “Seat”. В 1990 році починається будівництво нового заводу де в 1991році була випущена спільний автомобіль “Seat Toledo”. В тому ж році завершився процес обєднання зі “ Skoda”. Таким чином шкода стає четвертим брендом компанії. Справжній успіх прийшов з випуском моделі “Skoda Octavia”.В кінці тисячоліття компанія обєдналась з “Bentley” і першою їхньою спільною моделлю стала “Bentley Continental”.

Слайд 17

Seat Toledo Seat Toledo

Слайд 18

Skoda Octavia Skoda Octavia

Слайд 19

Bentley Continental Bentley Continental

Слайд 20

Електромобілі? Слідуючою купівльою в 1998 стала італьянська марка “LAMBORGHINI” і в 2001 році перша спільний автомобіль “Lamborghini Murcielago”. В 1998 році компанія викуповуе “Bugatti”. В 1999 році представить новий прототип “Bugatti Veyron” . В 2006 році розпочався випуск кабріолетів “Volkswagen EOS”. І вже в 2007 році почався випуск “Volkswagen Tiguan”. І в 2017 році був показаний новий прототип мінівена “Volkswagen Budd-e” це електромобіль.

Слайд 21

Lamborghini Murcielago

Слайд 22

Bugatti Veyron

Слайд 23

Volkswagen Tiguan Volkswagen Tiguan

Слайд 24

Volkswagen Budd-e

Слайд 25

Кінець Дякую за перегляд

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика