X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
вірмшвід

Завантажити презентацію

вірмшвід

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 7- А класу КЗШ№123 Палкіна Єлизавета Геометрія у нашому житті

Слайд 2

Геометричні фігури і магия Трикутник вважався символом життя, смерті і відродження. Квадрат - символом стабільності. Правильний п'ятикутник – Пентагон - позначали Всесвіт, нескінченність. Правильний шестикутник - гексагон, був символом краси і гармонії. Круг - знаком досконалості, втілення нескінченного часу і простору, символ усього сущого, Всесвіту.

Слайд 3

Батьківщиною геометрії вважають звичайно Вавилон і Єгипет. Грецькі письменники одностайно сходяться на тому, що геометрія виникла в Єгипті і звідти була перенесена до Еллади.

Слайд 4

Ешер – улюблений художник математиків Моріс Корнеліус Ешер Я відчуваю себе ближче до математиків, ніж до колег – художників Він створив унікальні і чарівні роботи, в яких використано широке коло математичних ідей.

Слайд 5

Эшер цікавився усіма видами мозаїк - регулярними і нерегулярними ,а також ввів власний вид, який назвав "метаморфозами", де фігури змінюються і взаємодіють один з одним, а іноді змінюють і саму площину. Стрічка Мебиуса Вири Змії

Слайд 6

Зірка Порядок і хаос

Слайд 7

На гравюрі «Гравітація» перед нами світ стиснутої силами тяжіння.Світ тотальної ваги і несвободи,що породжує чудовськ.

Слайд 8

Предметом мистецтва є все, що цікаво для людини. Геометрія і мистецтво нерозривно пов'язані.

Слайд 9

Вже піфагорійцям було відомо, що є тільки три види правильних багатокутників -- трикутник, квадрат і шестикутник. Регулярне розбиття площини, що називається "мозаїкою", - це набір замкнутих фігур, якими можна замостити площину без перетинів фігур і щілин між ними

Слайд 10

Архітектура - монументальний вид мистецтва, метою якого є створення споруд і будівель, необхідних для життя і діяльності людства, відповідаючи утилітарним і духовним потребам людей.

Слайд 11

Людина прагне утілити у формах архітектури своє прагнення до прекрасного, свої ідеї і надії.

Слайд 12

Слайд 13

Многогранники у сучасній архітектурі

Слайд 14

В природі дуже багато чудових геометричних форм. Кристали солі має форму куба. Кристали гірського кришталю нагадують відточений з двох сторін олівець.

Слайд 15

Коли крапля води замерзає вона перетворюється в гарну симетричну сніжинку. Більшість речовин мають гарну кристалічну будову у вигляді геометричних фігур.

Слайд 16

Алмаз - це найдорожчий з дорогоцінних каменів. Алмази найчастіше зустрічаються у вигляді октаедра, іноді куба.

Слайд 17

Деякі дерева, кульбаби, окремі види кактусів мають сферичну форму.   Геометрія і природа. У природі багато ягід мають форму кулі.

Слайд 18

Шар - єдине геометричне тіло, у якого найбільший обсяг укладений у найменшу оболонку.

Слайд 19

Геометрія і природа. Різні віруси, мають правильну геометричну форму.

Слайд 20

Орбіти планет, по яких вони рухаються навколо Сонця, - це трохи сплюснуті кола.

Слайд 21

Наш характер визначається багатьма ознаками, Коли ми дивимося на які-небудь предмети, то на підсвідомому рівні, зіставляємо їх з якимись геометричними фігурами .Існує навіть така наука - психогеометрія.

Слайд 22

Психолог за допомогою психогеометрії швидко і точно намалює психологічний портрет випробовуваного, дізнається, які риси його вдачі є головними, а які - другорядними, а також допоможе зрозуміти, з ким людині найскладніше взаємодіяти.

Слайд 23

Слайд 24

У своїй роботі досліджувала, які геометричні фігури і тіла оточують нас. Геометрія в нашому житті є на кожному кроці і відіграє дуже велику роль в житті кожної людини. З нею ми зустрічаємося не лише на уроках, вона знаходиться навколо нас, несе красу в наше життя. Геометрія бере участь у багатьох сферах людського життя і вносить свій вклад в ряд наук. А людині залишається тільки вчитися у природи - самого геніального винахідника. Висновок

Слайд 25

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика