X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виконавець черепашка

Завантажити презентацію

Виконавець черепашка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформатика 5 клас Виконавець черепашка

Слайд 2

Дайте відповіді на запитання Що таке алгоритм? Чи буде вважатися алгоритмом послідовність дій, що не приводить до результату? Що таке блок-схема? Назвіть властивості алгоритмів.

Слайд 3

Виконавець черепашка Сьогодні ви продовжите знайомство з виконавцем - Черепашкою. Він схожий на знайомого вам виконавця Кенгуру. Як і Кенгуру, Черепашка може переміщуватися по необмеженому полю. При цьому вона може залишати за собою слід (малювати відрізки), а може й не залишати. Але якщо Кенгуру міг повертатися тільки Праворуч або Ліворуч, то Черепашка може повертатися на будь-який кут.

Слайд 4

Виконавець черепашка Розглянемо команди виконавця Черепашка: Опусти хвостик - опускає хвостик, за допомогою якого малює (залишає слід); Підніми хвостик - піднімає хвостик; Вперед на N - переміщується вперед на N кроків у напрямі руху; при цьому Черепашка буде залишати за собою слід (малювати відрізок), якщо її хвостик опущений, і не буде залишати за собою слід, якщо її хвостик піднятий; Назад на N - переміщується назад на N кроків, тобто переміщується в напрямі, протилежному напряму руху;

Слайд 5

Виконавець черепашка Вправо на К - повертається на кут К градусів вправо (за годинниковою стрілкою) відносно поточного напряму руху; Вліво на К - повертається на кут К градусів вліво (проти годинникової стрілки) відносно поточного напряму руху; Колір - встановлює колір малювання.

Слайд 6

Виконавець черепашка На початку виконання кожного алгоритму Черепашка стоїть у лівому нижньому куті видимої ділянки поля, напрям руху - вертикально вгору, хвостик піднято. Ось як виглядатиме алгоритм для малювання Черепашкою квадрата зі стороною 50 кроків.

Слайд 7

Виконавець черепашка

Слайд 8

Домашнє завдання Вивчити конспект

Слайд 9

Техніка безпеки в комп’ютерному класі

Слайд 10

БУДЬТЕ УВАЖНІ, ДИСЦИПЛІНОВАНІ, ОБЕРЕЖНІ

Слайд 11

НЕ РОЗМІЩУЙТЕ НА РОБОЧОМУ СТОЛІ Сторонні предмети

Слайд 12

НЕ вмикати і не вимикати КОМП'ЮТЕР БЕЗ ДОЗВОЛУ ВЧИТЕЛЯ

Слайд 13

HE ТОРКАТИСЬ ПРОВОДІВ І РОЗ'ЄМИ З‘ЄДНУВАЛЬНИХ КАБЕЛІВ

Слайд 14

HE ТОРКАТИСЬ ПАЛЬЦЯМИ ЕКРАНА МОНІТОРА

Слайд 15

Працюйте на клавіатурі та з мишою Чистими і сухими руками

Слайд 16

Уникайте різких рухів, НЕ залишати робоче місце БЕЗ ДОЗВОЛУ ВЧИТЕЛЯ

Слайд 17

НЕ НАМАГАЙТЕСЯ САМОСТІЙНО Усунути неполадки У РОБОТІ КОМП'ЮТЕРА – НЕГАЙНО Повідомити про них ВЧИТЕЛЯ

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика