X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
світ галактик

Завантажити презентацію

світ галактик

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міні – проект на тему: «Опале листя. Це користь чи шкода?» Корнієнко Дарії 5-Б клас

Слайд 2

Чому опадає листя з дерев? Природою все влаштовано мудро і у неї на все всій час. Після весняного пробудження і літнього розквіту природі потрібен відпочинок. Тому восени дерева готуються до зимового сну. Зі зменшенням світового дня поступово припиняється процес фотосинтезу. Іншими словами, рослина отримує все менше поживних речовин, і його життєдіяльність поступово завмирає.

Слайд 3

Ще одна причина, по якій дерево скидає листя, полягає в тому, що через поверхню листя випаровується багато вологи, необхідної для дерева.

Слайд 4

Куди дівається в природі опале листя? Листя восени опадає з дерев і перегниває. Це має дуже важливе значення. В ґрунті утворюється дуже корисна речовина – перегній або гумус, з якого рослини беруть важливі речовини.

Слайд 5

Які тварини живляться опалим листям? Дощові черви уникають рослин, що виділяють фітонциди. Кращим кормом для них є опале листя кленів, граба, берези і модрини сибірської

Слайд 6

Для таких тварин опале листя є домівкою? Їжак Кліщі Вуж звичайний Мідиця мала Сатанинський гекон Жуки Мурахи Черв’яки Багатоніжки

Слайд 7

Для таких тварин опале листя є домівкою? Вуж звичайний Мідиця мала

Слайд 8

Яке опале листя впливає на структуру та родючість ґрунту? В опалому листі залишається багато вуглеводів і мінеральних речовин, які дуже корисні для ґрунту. Тому вони є хорошим добривом, завдяки якому лісові ґрунти збагачуються перегноєм і набувають ряд цінних властивостей.

Слайд 9

Коли опале листя становить …

Слайд 10

Шкоду Одні фахівці нарікають, що в опалому листі зимують шкідники і збудники хвороб, і тому, мовляв, видалення листя йде деревам на користь Але для керівництва міста опале листя – це шкода. Тому що листя забиває водостоки й каналізації. Також опале листя починає гнити і велика відповідальність і навантаження на двірників, щоб вчасно прибрати листя.

Слайд 11

Шкоду Також опале листя – шкода для власників тварин, бо у великих скупченнях листя може опинитись їжа, яка через гнилість перетвориться на отруту для їх домашніх улюбленців. Також опале листя – шкода для пересічних громадян, бо скупчення опалого листя, яке вчасно не прибрали, може скривати дорогу, а іноді закривати ями на дорозі, що може призвести до травмування.

Слайд 12

Користь Опале листя представляє собою цінне добриво, до того ж воно захищає грунт від промерзання, даючи можливість весняним травам почати свій розвиток ще під снігом.. Опале листя – користь для творчих людей, бо це дає натхнення, нові ідеї, враження. Також опале листя дуже люблять діти, закохані, молоді дівчата, особливо фотографуватися.

Слайд 13

Що може зробити людина, щоб зберегти природу? Забруднення природи не тільки руйнує нашу єдину домівку, нашу Землю, але повільно вбиває нас. А ми, найбільш егоїстичні істоти на планеті, на те щоб подумати про тварин і рослин, навіть не можемо забезпечити собі здорове життя. Тому спочатку треба змінити себе, своє ставлення до природи, навколишнього середовища.

Слайд 14

Не смітіть, бережіть природу, любіть один одного і пам’ятайте Ми – за чисте довкілля!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика