X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
шЕЛІ

Завантажити презентацію

шЕЛІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Percy Bysshe Shelley (4 серпня 1792 — 8 липня 1822) - англійський поет епохи романтизму. Персі Біші Шеллі

Слайд 2

 Шеллі у віршах, і в прозі віддає належне музиці, живописі, скульптурі і поезії і збагачує нашу свідомість їх могутністю

Слайд 3

У 1813 р. він надрукував свій перший значний твір - ліро-епічну поему "Королева Маб", у якій виступив проти монархів та аристократичних привілеїв.

Слайд 4

Чотири роки, які Шеллі прожив в Італії, були найпродуктивнішими і повними роками його життя. У перші два роки вже виникли його «Звільнений Прометей» і трагедія «Ченці», які змушують думати, що залишся Шеллі в живих, Англія мала б сильним, глибоким і вдумливим драматургом.

Слайд 5

Давній захват перед поезією древньої Еллади, перед Гомером гімни якого перекладав Шеллі, перед Софоклом з яким він ніколи не розлучався, і, нарешті, перед Феокріта, чий вплив чується в одній з найбільш проникливих поем Шеллі, «Адоніс», написаної за рік до його смерті в пам'ять рано померлого Кітса, весь цей чисто артистичний захват перед Грецією ще оновлюється вістями про грецькому повстанні і знайомством з одним з його чільних діячів, Маврокордадо. Шеллі щиро говорить йому: «ми всі греки» і задумує свою «Елладу» (1821).

Слайд 6

Слайд 7

Культ природи з великою силою втілений у таких поезіях, як "Монблан", "Ода західному вітрові", "Жайворонкові", "Вечір"

Слайд 8

Усе своє творче життя Шеллі писав лірику, багатогранну і тематично розмаїту. Це політична і громадянська поезія, вірші про природу і кохання.

Слайд 9

П.Б.Шеллі загинув у розквіті творчих сил під час несподіваної бурі на морі біля Ліворно 8 липня 1822 року. Тільки через 10 днів його тіло водою викинуло на берег і було піддано спаленню у присутності Байрона та інших близьких друзів. Урну з прахом поета було поховано на протестантському цвинтарі у Римі. На пам'ятнику зроблено напис: "Персі Біші Шеллі - серце сердець".

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика