X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рпс

Завантажити презентацію

Рпс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Нанотехнології Нанотехнологія - область прикладної науки і техніки, що займається вивченням властивостей об'єктів і розробкою пристроїв розмірів порядку 10-9 м або 10 нм. Нанотехнології - це технології маніпулювання речовиною на атомному і молекулярному рівні при з метою створення нано структур, нано пристроїв і матеріалів зі спеціальними властивостями.

Слайд 3

Річард Фейнман стояв біля витоків нанотехнологій він пропонує безліч різних формулювань? Вперше термін "нанотехнологія" вжив Норіо Танігучі в 1974 році? У 1980-х роках цей термін використав Ерік К. Дрекслер, особливо в своїй книзі "Машини створення: гряде ера нанотехнології", яка вийшла в 1986 році.

Слайд 4

Невеликий рейтинг Нанотехнологіями сьогодні активно займаються приблизно в 50 країнах. Лідирують США, Японія, Південна Корея, ФРН. Росія займає місце у другій десятці. Але за кількістю публікацій з нанотематіке ми на почесному 8-му місці

Слайд 5

Індустрія нанотехнологій У 2005 році обсяг «нанотеха» становив 0,3 відсотка від світового ВВП. У 2008 році вже 2 відсотки. Світові експерти прогнозують зростання наноіндустрії до 2010 року в обсязі, що перевищує трильйон доларів.

Слайд 6

Нанотехнології, які ми використовуємо в житті

Слайд 7

Вуглецеві нанотрубки (ВНТ)

Слайд 8

Використання нанотехнологій в медицині Американці створили матеріал, що імітує справжню кісткову тканину. Застосувавши метод самосборки волокон, що імітують природний колаген, вони «посадили» на них нанокристали гидрооксиапатита. А вже потім на цю «шпаклівку» приклеювалися власні кісткові клітки людини - таким матеріалом можна заміщати дефекти кісток після травм або операцій.

Слайд 9

ВНТ прискорюють зрощення зламаних кісток Група вчених з Японії, виявила, що при використанні УНТ спільно з морфогенетическими білками кістки часто використовується для полегшення загоєння зламаних кісток, виробництво організмом нової кісткової тканини прискорюється.

Слайд 10

ВНТ у виробництві машин

Слайд 11

Вироби з ВНТ Вперше нанотехнології стали застосовувати у виробництві модного одягу близько року тому. З того часу деякі з модельєрів начали співпраця з науковцями для виробництва моделей, так званої, "функціонального одягу". Вона буде відрізнятися від звичної нам не тільки зовнішнім виглядом, але і властивостями тканини з якої вона виготовлена.

Слайд 12

Одяг з вуглецевих нанотрубок Не потребує прання У ній неможливо захворіти Не пропускає шкідливі гази і захищає від сучасної екології 1 кв. метр тканини коштує приблизно 10тис. $

Слайд 13

Комп'ютер в чашці-термосі Студент-дизайнер Джейсон Форсаж придумав комп'ютер Yuno, вбудований в кружку-термос для кави. Програмна частина цього гуртки-комп'ютера складатиметься з віджетів, котрі демонструють погоду, дорожню обстановку, біржові котирування, електронну пошту і т.д.

Слайд 14

Компанія Nokia і фахівці з Кембріджського університету недавно показали цікаву новинку - розтягується мобільний телефон Morph, зроблений із застосуванням нанотехнологій.

Слайд 15

Супутники теж створені на основі нанотехнологій

Слайд 16

Нанороботи і комп'ютери

Слайд 17

Висновок: Вплив нанотехнологій на життя обіцяє мати загальний характер, внаслідок чого зміниться економіка і будуть порушені всі сторони побуту, роботи, соціальних відносин. Використання інноваційних матеріалів XXI століття дозволить втілювати в реальність самі немислимі проекти. За допомогою нанотехнологій ми зможемо економити час, одержувати більше благ за меншу ціну, постійно підвищувати рівень і якість життя. Камінь спотикання сучасної нанотехнології - неможливість масового виробництва високотехнологічних продуктів. Результати, що демонструють потенційні можливості нанотехнології, вже досягнуті, але технологій масового виробництва поки не існує.

Слайд 18

Джерела інформації : http://www.humanities.edu.ru/index.html http://myrobot.ru/ http://www.nanonewsnet.ru/ 3dnews.ru http://www.imb.ac.ru/ http://avtonano.ru/index.html http://www.eimb.ru/…ndex_ru.html http://www.izvestia.ru/…icle3113047/

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика