X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ріє

Завантажити презентацію

ріє

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інфекції дихальних шляхів

Слайд 2

Інфекції дихальних шляхів. Інфекції дихальних шляхів передаються, як правило, повітряно-крапельним шляхом при розмові, чханні, кашлі, а також контактним шляхом, через занесення збудників до рота чи слизових оболонок руками чи предметами, забрудненими слиною хворого. До цих інфекцій відносяться найпоширеніші захворювання у людей – гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). В побуті ГРВІ часто називають грипом, що неправильно, так як грип один з багатьох різновидів ГРВІ. В більшості випадків, всі інші інфекційні захворювання дихальних шляхів є ускладненнями ГРВІ, що неефективно лікувались або виникли в результаті недостатньої опорності організму людини.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Перша допомога при інфекції дихальних шляхів Виділити хворому окремий посуд, по можливості ізолювати, давати багато пити теплого пиття , в першу  добу ефективні противірусні засоби типу Амізону, оксолінова мазь. Ці ж засоби застосовувати оточуючим для профілактики. При підвищенні температури більше 38 градусів дати жарознижувальні препарати (аспірин, парацетамол, комбіновані препарати типу Фервексу та ін.) Викликати лікаря для виявлення та запобігання ускладнень.

Слайд 10

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика