X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Радіохвилі

Завантажити презентацію

Радіохвилі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Наша галактика

Слайд 2

Чума цький Шлях - власна назва галактики, у якій розташована Сонячна система, а також усі зорі, які ми бачимо неозброєним оком.

Слайд 3

Чумацький Шлях (комп'ютерна модель)

Слайд 4

Українці здавна мали багато назв нашої галактики. Чумацький шлях — найпоширеніша з них. Згідно з легендою чумаки, орієнтуючись вночі на світлу смугу на небі, їздили в Крим по сіль. Також вживається назва Молочний шлях.

Слайд 5

Чумацький Шлях, як небесне явище Чумацький Шлях при спогляданні на небі ми бачимо як неяскраву дифузну білу смугу, що проходить приблизно по великому колу небесної сфери. Панорама Чумацького Шляху, фото 2005 року з Долини смерті у США

Слайд 6

Історія відкриття Галактики Першим вченим, який припустив, що Чумацький Шлях складається із віддалених зірок, був Демокрит. Ґрунтуючись на результатах своїх підрахунків, у XVIII столітті Вільям Гершель зробив спробу визначити розміри Галактики. Він довів, що наша зоряна система має скінчені розміри і утворює своєрідний товстий диск. Форма Чумацького Шляху, яку дослідив Вільям Гершель у 1785 році. Сонячна система знаходиться посередині.

Слайд 7

Реальні розміри Галактики було встановлено лише в XX ст. Виявилось, що вона є більш пласким утворенням, ніж припускали раніше. На вигляд Галактика нагадує зерно чечевиці з потовщенням посередині.

Слайд 8

Розміри Основний диск Чумацького Шляху складає близько 80 000 — 100 000 світлових років у діаметрі та близько 250 000 — 300 000 у периметрі. Поза межами ядра галактики товщина Чумацького Шляху складає приблизно 1 000 світлових років. В Чумацькому Шляху налічується понад 100 млрд зір.

Слайд 9

Вік Дуже важко визначити вік, коли сформувався Чумацький Шлях, але наразі вік найдавніших зірок у цій галактиці оцінюється у 13,6 мільярдів років, що приблизно дорівнює віку Всесвіту. За сучасними уявленнями, Чумацький Шлях утворився при зіткненні і злитті невеликих галактик.

Слайд 10

Галактика та її околиці. Гало.

Слайд 11

Спіральні рукави Галактики Кожен спіральний рукав описує логарифмічну спіраль із підйомом приблизно 12 градусів. Вважається, що у нашій галактиці існують чотири основні спіральні рукави, котрі беруть свій початок у галактичному центрі (1). Згідно із зображенням ліворуч ці зображення мають такі назви: Рукав Оріона та Сонце 2 та 8 — Трьохкілопарсековий Рукав та Рукав Персея; 3 та 7 — Рукав Норми та Рукав Лебедя (разом із нещодавно відкритим відгалуженням 6); 4 та 10 — Рукав Південного Хреста та Щита; 5 та 9 — Рукав Каріни та Стрільця. Окрім зазначених вище, існують також менші рукави або відгалуження, включаючи: 11 — Рукав Оріона, у якому міститься наше Сонце (12) та Сонячна система.

Слайд 12

Супутники Галактики Наша Галактика є гігантською зоряною системою і логічно, що у неї мають бути супутники. Серед них найвідоміші такі карликові галактики, зоряні потоки та кулясті скупчення: - Велика Магелланова Хмара - Мала Магелланова Хмара - Карликова галактика Великий Пес

Слайд 13

Зіткнення з галактикою Андромеди у майбутньому За допомогою комп'ютерного моделювання, фахівці з Гарвардського-Смітсонського Центру Астрофізики зробили висновок, що наша галактика та галактика Андромеди, які наближаються одна до одної зі швидкістю біля 500 тисяч км/год, врешті-решт об'єднаються. Це станеться приблизно через 2 мільярди років

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика