X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Радіація

Завантажити презентацію

Радіація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Закон Гука Підготувала учениця 7-Б класу Барило Олена

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

повністю зникає після припинення дії зовнішніх сил Не зникає після припинення дії зовнішніх сил

Слайд 5

Слайд 6

У своїй найпростішій формі закон Гука записується для визначення деформації довгого тонкого стрижня або пружини F=-kx де F — сила, k — коефіцієнт жорсткості, х — видовження. Ця формула не враховує зміни поперечних розмірів стрижня при розтягу. Крім того коефіцієнт жорсткості — це властивість стрижня, а не властивість матеріалу, з якого він виготовлений.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Однією з ознак твердих тіл є властивість зберігати свою форму тривалий час. Проте така властивість спостерігається лише тоді, коли на тіло не діють інші тіла. А взаємодіючи з іншими тілами, вони змінюють свою форму. Ця зміна не завжди помітна, але вона завжди існує. Що таке деформація Явище деформації підлягає дії певних законів. Один з таких законів можна проілюструвати в досліді. Підвісимо на штативі гумову нитку і виміряємо її довжину. Підвісимо до нитки важок певної маси. Зміну форми чи різної маси і побачимо, що він почне опускатися вниз, розтягуючи нитку. Швидкість його буде зменшуватися і він врешті-решт зупиниться, а довжина нитки буде більша за початкову. За результатами досліду можна зробити висновок, Силу, яка виникає що при деформації нитки виникла при деформації, називають силою пружності.

Слайд 10

Слайд 11

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика