X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
приввв

Завантажити презентацію

приввв

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Жанри кінематографу Виконав:

Слайд 2

Кінематограф  Кінематограф (від грец. тобто "записує рух") - галузь людської діяльності, яка полягає у створенні рухомих зображень. Іноді також згадується як синематограф

Слайд 3

Слайд 4

Жанри художнього кіно Ігровий фільм - твір, що має в основі сюжет, втілений у сценарії та інтерпретується режисером, який створюється за допомогою акторської гри, операторського і інших мистецтв. Ігрове кіно — вид кіномистецтва, побудований на грі акторів. Твори цього виду мають назву художніх фільмів.

Слайд 5

Жанри художнього кіно біографічний бойовик вестерн військовий детектив дитячий драма історичний кінокомікс комедія короткометражний кримінал мелодрама містика пригоди трилер жахи фантастика фільм-нуар (Город грехов 2) фентезі еротика ……. В даний час виділяють величезну кількість різноманітних жанрів і піджанрів фільмів:

Слайд 6

Кінокомікс Кінокомікс - фільм, заснований на коміксі або графічній новелі. Зазвичай такий фільм буває в жанрі фантастичного бойовика або ж, частіше є фільмом про супергероїв.

Слайд 7

Комедія Кінокомедія - перші ігрові фільми були якраз комічними. З роками цей жанр розвивався і перетворювався, але його завдання залишилися колишніми - викликати сміх у глядачів.

Слайд 8

Мелодрама Мелодрама - романтичний сюжет, позитивні головні герої, інтрига, наявність лиходіїв. Мелодрама апелює до почуттів глядачів, тому цей жанр так люблять жінки.

Слайд 9

Пригодницький фільм Пригодницький фільм - назва жанру говорить сама за себе. Екстремальна обстановка, що переслідують героїв небезпеки, динамічність сюжету - ось основні риси цього жанру.

Слайд 10

Сімейний фільм  Сімейний фільм — дитячі фільми й фільми, призначені для перегляду всією родиною. Фільми цього жанру найчастіше позбавлені насильства, мають безліч елементів мелодрами й комедії з немудрим гумором.

Слайд 11

Вестерн Вестерн - близький за стилем до пригодницького жанру. Вестерн народився в Америці, і пригоди в цьому фільмі неодмінно повинні бути пов'язані з атмосферою Дикого Заходу.

Слайд 12

Детектив Детектив - фільм розповідає про розслідування злочинів. Головні герої, як правило, сищики і поліцейські. Паралельно в числі головних героїв може бути і злочинець.

Слайд 13

Триллер Триллер - даний жанр може мати рисами і детектива, і пригод-ницького фільму. Родзинка такого фільму - особлива атмосфера таємничості, в деяких випадках навіть містика. Сюжет тримає глядачів у напрузі від початку до кінця.

Слайд 14

Військовий Військовий фільм - назва говорить саме за себе, це фільми про війну.

Слайд 15

Гангстерський фільм Гангстерський фільм - до цього розряду відносять фільми про організовану злочинність, і гангстерів, які увійшли в історію. Недоторканні

Слайд 16

Фільм - катастрофа  Фільм - катастрофа - відмінна риса цього жанру - масштабне зображення лих. Тут завжди присутні сцени, де задіяні десятки, а то й сотні людей.

Слайд 17

Бойовик Бойовик - цей жанр з'явився порівняно недавно. Це пригодницький фільм, де багато бійок, стрілянини і погонь.

Слайд 18

Історичний жанр Історичний жанр - фільми, засновані на реальних історичних подіях. Сюди відносять історичні драми, біографічні фільми.

Слайд 19

Політичний фільм Політичний фільм - жанр, пов'язаний із зображенням політичних подій, з ідеологією.

Слайд 20

Фільм жахів Фільм жахів - сенс цих картин - провокувати страх у глядачів. У них показуються містичні, неприродні події.

Слайд 21

Фантастичний фільм Фантастичний фільм - жанр пов'язаний з фантастичними подіями. Фільми в цьому випадку, найчастіше створені на основі творів письменників - фантастів.

Слайд 22

 Як ми бачимо, жанрів існує достатньо багато (і весь час їх стає все більше і більше), і це ще не кінець…

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика