X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поле для гольфу

Завантажити презентацію

Поле для гольфу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Концепції походження держави. Презентацію підготува студент групи ГБ-3 Обезюк Іван

Слайд 2

Дослідження розвитку держави.

Слайд 3

Арістотель заявив,що природа людини передбачила їй жити в суспільстві. Історичний погляд

Слайд 4

Дана теорія була покликана виправдати необмежену владу правителя та розглядалася як теорія захисту інтересів церкви. ЇЇ ще іноді йменують «божественною», через джерело влади, яке створило державу. Прихильниками цієї теорії були Аврелій Августин, Фома Аквінський. Теологічна теорія.

Слайд 5

Вчення, що розглядає державу як продукт розвитку сім'ї. ... В подальшому, розвиток і розростання сім'ї в результаті об'єднання людей і збільшення числа цих сімей призводять до утворення держави. Патріархальна теорія.

Слайд 6

 Модель у політичній філософії, що народилася в епоху Просвітництва і розглядає питання про походження суспільства і легітимності влади держави над особистістю. Соціальні аргументи договору зазвичай передбачають, що люди згоджуються поступитися частиною своїх свобод і підкоритися владі правителя або судді (або приєднаються до рішення більшості), в обмін на захист своїх прав. Теорія розглядає питання про співвідношення між фізичними та юридичними правами. Суспільний договір, створений Жан-Жаком Руссо був книгою про урядові реформи і про те, як вони повинні бути змінені, щоб задовольнити людей, а не уряд. Теорія суспільної угоди.

Слайд 7

Суть якої полягає у тому, що держава є організмом, який формується у процесі соціальної еволюції як різновиду еволюції біологічної, одержала широке поширення в XIX ст. Видатними теоретиками органічної школи були Г. Аренс, К. Краузе, А. Шеффле (Німеччина), І. Блюнчлі (Швейцарія), Г. Спенсер (Англія), Р. Вормс, А. Еспінас (Франція). Органічна теорія.

Слайд 8

  Система поглядів, що пояснюють процес виникнення держави і права як результат розвитку людської психіки. ... Прихильники психологічної теорії намагалися знайти універсальну причину, що пояснила б процес виникнення державиви і права. Це були Г. Тард (Франція), Л. Психологічна теорія.

Слайд 9

Теорія виникненнядержави як результат історичного прогресу, обумовленого економічними перетвореннями. ... Утворення держави пов'язано з необхідністю стримування пригніченого класу, його експлуатації. Марксистська теорія.

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика