X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
папап

Завантажити презентацію

папап

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чернівці-2020 Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича Кафедра радіотехніки та інформаційної безпеки «Вища освіта у сучасній Італії» Виконав студент 521 групи: Куриш Іван Юрійович

Слайд 2

До системи вищої освіти Італії входять такі навчальні заклади: університети, інститути й коледжі. Університетська освіта складається з 83 університетів, в тому числі: 58 державних (Univarsitastatali); 17 недержавних, акредитованих на державному рівні (Universitanonstatali, legal mentericonosciute); 2 університети для іноземних студентів (Universitaper Stranieri); 3 вищі школи, що спеціалізуються на післядипломному навчанні (ScuoleSuperiori); 3 політехнічних університети (Politecnici).

Слайд 3

Програми навчання в вишах Італії містять такі цикли: Бакалаврат (Laurea). Термін навчання – 3 роки, потрібно набрати 180 кредитів. Цикл спрямований на отримання достатніх базових знань і придбання професійних навичок, достатніх для прийняття на державну службу. Магістратура (Magistral?). Термін навчання – 2 роки, потрібно набрати 120 кредитів. Вступають після бакалаврату або рівнозначного іноземного вишу. Цикл спрямований на отримання глибоких знань для здійснення висококваліфікованої діяльності. Докторантура та спеціалізовані курси (Dottorato di ricerca – Ph.D. and Scuole di Specializzazione). Після закінчення магістратури студенти можуть продовжити навчання в галузі наукових досліджень і після мінімум трирічного курсу навчання захистити докторську дисертацію. Для деяких видів висококваліфікованих професій, в основному медичних, існують спеціалізовані курси. Вступають також після магістратури, тривалість залежить від дисципліни.

Слайд 4

Навчання рік починається: Залежно від вишу навчальний рік в Італії починається у вересні – жовтні, а закінчується в травні – червні. Мова навчання в основному італійська, у деяких приватних вишах і окремих спеціальностях – англійська. Як і в багатьох європейських університетах, студенти в Італії під час навчання користуються відносною свободою у виборі дисциплін та часу складання іспитів. Основний акцент робиться на самостійне навчання.

Слайд 5

В Італії варто сказати, що студентам надається можливість самостійно складати індивідуальний навчальний план, а разом з ним і вибирати іспити. Вони, як і в Україні, бувають двох типів: письмові та усні, але основна їх відмінність в повній відсутності білетів. Такий підхід не спрощує складання сесії, а навпаки, робить її схожою на смугу перешкод, так як студентам доводиться вивчати масу додаткової літератури по кожному предмету. Можливо, саме тому до кінцевої мети (диплома) доходять лише три людини з десяти.   Форма навчання

Слайд 6

Вартість освіти Італійці вважають свою освіту досить дорогою. На перший погляд це твердження може здатися безглуздим. Вартість року навчання у вузі в середньому становить $500. Однак при підрахунку витрат виходить, що вони виявляються праві. Крім оплати навчання, у круглу суму "виливається" покупка підручників і проживання. Плата за навчання становить від 500 до 3500 євро на рік. Авіапереліт обійдеться вам у суму не менше 400 євро в обидва кінці. Оренда кімнати або квартири в місті коштує, в середньому, 300-500 євро на місяць. Харчування - 300 євро/міс. Транспорт - 50 євро/міс Витрати студента в середньому:

Слайд 7

Переваги навчання в Італії Вища освіта є синонімом духовного і культурного розвитку. Навчатися можна відразу на двох мовах: англійській та італійській.  У кращих університетах Італії робиться наголос на академічне навчання, тобто виключається таке поняття, як сесія. Студенти складають підсумкові іспити з курсів у зручний їм час. Італія вже давно завоювала повагу світової спільноти у сфері моди. Саме тому навчатися дизайну в даній країні — краще рішення. З економічної точки зору державні університети Італії дають фору багатьом європейським вузам. Навчання в них є вигідним, так як вимагає від студента в рік від 600 до максимум 4000 євро. Іноземцям, які здобули вищу освіту в Італії, офіційно дозволено залишатися в країні цілий рік після закінчення університету.

Слайд 8

Висновки Позитивними тенденціями освіти в Італії, на мій погляд, є те, що Італія є членом більшості міжнародних конвенцій з визнання Ради Європи та ЮНЕСКО, визнає і приймає Міжнародний та Європейський бакалаврати. Угоди з Францією, Бельгією та Іспанією забезпечують автоматичне взаємовизнання атестатів, які дають допуск в університети. З Францією та Іспанією вже відбувається процес передачі кредитів, а також підписано двосторонні угоди про визнання дипломів з університетами Франції, Німеччини та Іспанії, що значно розширяє можливості студентів для продовження навчання та працевлаштування. За іноземними студентами визнаються певні привілегії при вступі. Їм надається 50% наявних місць при вступі. Важливим позитивним аспектом освіти в Італії є встановлення кожним університетом плати за навчання орієнтуючись на кілька критеріїв, наприклад, прибутки сім’ї і досягнення студента. Важливим, на мій погляд моментом початкової освіти є надання великого значення традиціям та народному мистецтву.

Слайд 9

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика