нет **********
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Театр Театр — вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами, а також установа, що здійснює сценічні вистави певним колективом артистів і приміщення, будинок, у якому відбуваються вистави. Символ театру.
Специфіка театрального мистецтва Основою театральної вистави є драма, що визначає художні можливості й ідейний напрямок театру. Головним носієм театральної дії є актор, у творчості якого втілена суть театру: здатність захоплювати глядачів художнім видовищем безпосередньо, що протікає в них на очах життя, творчим процесом її втілення.
Еволюція театру Театри Стародавньої Греції Театри Стародавнього Риму Єлизаветинська епоха Сучасні театри
Театральні професії Співаки-солісти Танцюристи Хор: Жінки: сопрано, меццо-сопрано, альт, чоловіки: тенор, баритон, бас Оркестр з різними інструментами Музичний редактор (звукорежисер) Концертмейстер Світло-режисер Суфлер Масовка-статисти (на контрактах) Режисер Автори Художник-постановник Композитори Директор Музичний директор / диригент Хореографи Художник-дизайнер Світловик Художник-костюмер Драматурги, літературні редактори Гример Актори
Зародження і становлення Українського театру Театральне мистецтво України бере початок з глибокої давнини, коли воно проявлялося в народних іграх, танцях, піснях та обрядах. З 11 століття відомі театральні вистави скоморохів. В епоху Київської Русі елементи театру були в церковних обрядах. Про це свідчать фрески Софійського собору в Києві (11 століття). Перші зразки драми прилюдно виголошувалися учнями київських Братської та Лаврської шкіл (16-17 століття). Важливими осередками розвитку релігійної драми у цей час вважалася також Львівська братська школа та Острозька академія. У 17-18 столітті широкого розмаху набули вертепи — мандрівні театри маріонеток, які виконували різдвяні драми та соціально-побутові інтермедії. У 1795 році був відкритий перший в Україні стаціонарний театр у Львові, в колишньому костелі єзуїтів.
Схожі презентації
Категорії