X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
нет **********

Завантажити презентацію

нет **********

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Театр Виконав : Учень 9-А класу ЗОШ № 38 м. Запоріжжя Шкапоїд Максим

Слайд 2

Театр Театр  — вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами, а також установа, що здійснює сценічні вистави певним колективом артистів і приміщення, будинок, у якому відбуваються вистави.  Символ театру.

Слайд 3

Специфіка театрального мистецтва Основою театральної вистави є драма, що визначає художні можливості й ідейний напрямок театру. Головним носієм театральної дії є актор, у творчості якого втілена суть театру: здатність захоплювати глядачів художнім видовищем безпосередньо, що протікає в них на очах життя, творчим процесом її втілення.

Слайд 4

Еволюція театру Театри Стародавньої Греції Театри Стародавнього Риму Єлизаветинська епоха Сучасні театри

Слайд 5

Театральні професії Співаки-солісти Танцюристи Хор: Жінки: сопрано, меццо-сопрано, альт, чоловіки: тенор, баритон, бас Оркестр з різними інструментами Музичний редактор (звукорежисер) Концертмейстер Світло-режисер Суфлер Масовка-статисти (на контрактах) Режисер Автори Художник-постановник Композитори Директор Музичний директор / диригент Хореографи Художник-дизайнер Світловик Художник-костюмер Драматурги, літературні редактори Гример Актори

Слайд 6

Зародження і становлення Українського театру Театральне мистецтво України бере початок з глибокої давнини, коли воно проявлялося в народних іграх, танцях, піснях та обрядах. З 11 століття відомі театральні вистави скоморохів. В епоху Київської Русі елементи театру були в церковних обрядах. Про це свідчать фрески Софійського собору в Києві (11 століття). Перші зразки драми прилюдно виголошувалися учнями київських Братської та Лаврської шкіл (16-17 століття). Важливими осередками розвитку релігійної драми у цей час вважалася також Львівська братська школа та Острозька академія. У 17-18 столітті широкого розмаху набули вертепи — мандрівні театри маріонеток, які виконували різдвяні драми та соціально-побутові інтермедії. У 1795 році був відкритий перший в Україні стаціонарний театр у Львові, в колишньому костелі єзуїтів.

Слайд 7

Стародавній театр на острові Делос

Слайд 8

Давньоримський тетр, Аспендос,Туреччина.

Слайд 9

Китайський театр

Слайд 10

Англійська середньовічний театр, гравюра 19 століття

Слайд 11

Італійська комедія дель арте. XVI століття.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика