X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мм

Завантажити презентацію

Мм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фруктоза, аба плодовий цукор C6H12O6 — моносахарид, який в вільному вигляді присутній майже у всіх солодких ягодах и плодах.

Слайд 2

Більшість людей вважають за краще заміняти цукор не синтетичними препаратами, а природною фруктозою.

Слайд 3

В отличие от глюкозы, служащей универсальным источником энергии, фруктоза не поглощается инсулин-зависимыми тканями . Она почти полностью поглощается и метаболизируется клетками печени. Практически никакие другие клетки человеческого организма (кроме сперматозоидов и клеток печени) не могут использовать фруктозу.

Слайд 4

Для виявлення фруктози застосовують якісну пробу Селіванова Перевага фруктози заключається в тому, що сладкого смаку можно надати страві відносно невеликою кількістю фруктози.

Слайд 5

Глюкоза Глюко за (C6H12O6), або виноградний цукор, або декстроза зустрічається в соці багатьох фруктів и ягід, в тому числи і винограду, відчого и пішла назва цього виду цукру.

Слайд 6

В промисловості глюкозу отримують шляхом гідролізу крохмалю і целюлози.

Слайд 7

Глюкоза – основний продукт фотосинтезу, формується в циклі Кальвіна В організмі людини і тварин являється основним і найбільш універсальним джерелом енергії для забезпечення процесів обміну речовин

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика