X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міжнародні економічні відносини

Завантажити презентацію

Міжнародні економічні відносини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міжнародні економічні відносини та світове господарство. План Світове господарство. Фактори глобалізації. Наслідки глобалізації. Шляхи розв’язання глобальних проблем.

Слайд 2

І. ВИЗНАЧИТИ СТАТУС ОСІБ З ТОЧКИ ЗОРУ ПРИНАЛЕЖНОСТІ ЇХ ДО ЗАЙНЯТИХ ( З), БЕЗРОБІТНИХ (Б), ТАКИХ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ ДО СКЛАДУ РОБОЧОЇ СИЛИ (НВ). 1. ЛІКАР, ЯКИЙ НЕ ПРАЦЮЄ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ. 2. ВЛАСНИК РЕСТОРАНУ, ЯКИЙ ЧИТАЄ КНИГУ. 3. ЛЬОТЧИК, ЯКИЙ УТРАТИВ ЗІР. 4. ВОДІЙ АВТОБУСА, ЯКИЙ ЗВІЛЬНИВСЯ ЧЕРЕЗ НИЗЬКУ ЗАРПЛАТУ. 5. МОДНИЙ ПЕРУКАР, ЯКИЙ ЗАХВОРІВ НА ГРИП. 6. БУХГАЛТЕР, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ НЕПОВНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ. 7. ШКОЛЯР ПІД ЧАС КАНІКУЛ. 8. РОБОЧИЙ БУДІВЕЛЬНИК, ЯКИЙ НЕ ПРАЦЮЄ ЧЕРЕЗ ЗАКРИТТЯ БУДІВЕЛЬНОГО ОБ’ЄКТА В ПЕРІОД ЕКОНОМІЧНОГО СПАДУ. 9. ДВІРНИК, ЯКИЙ НЕ ПРАЦЮЄ ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ НАСТРОЮ. І.Перевірка домашнього завдання.

Слайд 3

У 2004 році в Україні зайнятих було 21,8 млн осіб, безробітних – 0,89 млн осіб. Визначити рівень безробіття у 2004 році.

Слайд 4

Технологія “Цитати” 1) Василь Хара, голова Федерації профспілок України, народний депутат: “В умовах кризи не можна допустити, щоб людина залишилась наодинці зі своїми проблемами. Тільки колективними діями, об’єднуючи зусилля, можна забезпечити успіх. Профспілки не дозволять владі перекласти тягар кризи на плечі людини праці ”. 2) Юрій Горбунов, телеведучий: “ Складна фінансова ситуація змушує рахувати гроші, правильно розподіляти їх, не витрачати на зайве”. 3) Олександр Пономарьов, народний артист України: “ Просто зараз необхідно затягти паска, продовжувати працювати і в жодному разі не слухати політиків, які говорять дурниці, що більше шкодять Україні, ніж світова фінансова криза”.

Слайд 5

Світове господарство.

Слайд 6

Глобалізація – це багатогранний процес, що охоплює всі сторони суспільного розвитку й утілюється в зростанні взаємозалежності країн світу в результаті формування єдиного всесвітнього господарського організму.

Слайд 7

Слайд 8

Основними формами міжнародного співробітництва в розв’язанні глобальних проблем є: здійснення спільних проектів і програм з ліквідації зон економічного лиха; установлення уніфікованих норм і правил природокористування; роззброєння і конверсія; надання кредитів і допомоги країнам, що розвиваються, у розв’язанні проблем злиднів, голоду, хвороб, неграмотності.

Слайд 9

Бліцопитування (так/ні) Глобальні проблеми слід розв’язувати з урахуванням інтересів країн, що розвиваються. До глобальних проблем не належать охорона прав людини. Міжнародною організацією, що координує роботу з подолання глобальних проблем людства, є ООН. причиною виникнення глобальних проблем людства є взаємодія між суспільством і природою. Головною метою, яку покладено в основу економічної стратегії України, є раціональне використання ресурсів. Глобалізація посилює диспропорцію соціально-економічного розвитку між високорозвиненими країнами та країнами, що розвиваються.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика