X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МИ В БЕЗПЕЦІ ?

Завантажити презентацію

МИ В БЕЗПЕЦІ ?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ми в безпеці? Скрипка Г.В., вчитель інформатики

Слайд 2

Радіоактивне випромінювання – неминучість?

Слайд 3

Чи правду нам говорять про радіоактивний фон?

Слайд 4

Як вберегти себе від шкідливого радіоактивного випромінювання?

Слайд 5

Бажаєте знати відповіді на всі ці питання?

Слайд 6

Працюючи в проекті ви: Вивчите рівень радіоактивного випромінювання в нашій місцевості та порівняти з даними, які надаються офіційними джерелами. Порівняєте своє уявлення про радіаційний фон з тими, які дає наука. Запропонуєте набір альтернативних рішень для зменшення дії радіоактивного випромінювання на здоров’я мешканців міста.

Слайд 7

Працюватимемо у групах, але спочатку вам необхідно знайти в підручнику відповіді на запитання: Які складові має атомне ядро? Які є види радіоактивного випромінювання? Які є рівні радіоактивного фону, допустимі для життєдiяльності людського організму? Який вплив природного радіоактивного фону на живі організми? Як оцінити активність радіонукліда за табличними даними? Яку йонізуючу дію здійснює радіоактивне випромінювання? Як провести дозиметричні вимірювання радіоактивного фону?

Слайд 8

Завдання 1 групі (науковцям) Ознайомтесь з поняттям “радіаційний фон” в різних джерелах (підходить підручник, Інтернет, інші друковані джерела). Після цього вам необхідно: Знайти в Інтернеті та друкованих джерелах інформацію про природне радіоактивне випромінювання. Створити вікі-статтю про природне радіоактивне випромінювання.

Слайд 9

Завдання 2 групі (фізикам) Виміряйте радіоактивний фон в різних районах міста. Складіть таблицю з показниками радіоактивного фону різних районів міста. Порівняйте отримані показники радіоактивного фону міста з показниками, які надають офіційні джерела (за допомогою гістограми). Офіційне джерело – сайт Гідрометцентру України http://www.meteo.gov.ua/ Проміжні результати своєї роботи (кожен етап) представте в блозі навчального проекту.

Слайд 10

Завдання 3 групі (журналістам) Знайдіть в Інтернеті інформацію про заходи, які вберігають від дії шкідливого радіоактивного випромінювання. Із знайдених заходів оберіть ті, які можна застосувати в кожній родині нашого міста. Результати своєї роботи представте в окремій вкладці блогу, яку створить група фізиків.

Слайд 11

Завдання 4 групі (видавцям) На основі даних Інтернету та друкованих джерел видати буклет про зв’язок шкідливого радіоактивного випромінювання з онкозахворюваннями.

Слайд 12

Але спочатку…

Слайд 13

Об’єднаймось у групи та обміркуйте:

Слайд 14

До зустрічі на підсумковій конференції, яка відбудеться 32 грудня 2011 року в актовій залі нашої школи.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика