X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мексика

Завантажити презентацію

Мексика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

2. Яким з нище наведених океанів,Мексика не омивається? А) Тихим Б) Атлантичним В) Північно-Льодовитим Наступне питання

Слайд 3

Мексика – одна з найбільш розвинутих країн Латинської Америки. Мексика – дуже цікава країна. У цій країні чудовий теплий клімат, у ній дуже багато пляжів і інших місць для відпочинку. Так само в Мексиці можна побачити приголомшливу архітектуру, від древніх пірамід до сучасних хмарочосів.

Слайд 4

Тести: 1.Столиця Мексики? А) Буенос-Айрес Б) Мехіко В) Варшава Наступне питання

Слайд 5

Свята в Мексиці Один з найцікавіших свят в Мексиці - День мертвих. Свято проходить 1 або 2 листопада, в деяких регіонах Мексики 2 дня. Вважається, що в цей день душі померлих приходять до рідного дому. За давньою традицією люди влаштовують карнавал, створюють вівтарі, до яких кладуть улюблені речі близьких, а також продукти і напої. Як правило, святкування має веселий характер.

Слайд 6

Родео Родео - популярний в Мексиці вид спорту. Задача ковбоя осідлати коня, протриматися верхи на бику, накинути на бика ласо й інше. В родео беруть участь як чоловіки, так і жінки. Щорічно влаштовуються змагання з родео, учасники яких отримують до 100 тисяч доларів, що пов'язано з дуже високим ризиком для життя і здоров'я.

Слайд 7

3. Населення Мексики: А) 89,95 млн Б) 74,67 млн В) 345,65 млн Наступне питання

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика