X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
макіяж

Завантажити презентацію

макіяж

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ

Слайд 2

Проблемне питання Прогресивний розвиток суспільства пов’язаний із зростанням енергоспоживання. Протягом 20 століття енергоспоживання зросло у 100 разів. Які ж перспективи очікують нас у 21 століттті? Яким джерелам енергії традиційним (невідновлювальним) чи альтернативним (відновлювальним) віддати перевагу?

Слайд 3

ПЛАН Гідравлічна енергія Сонячна енергія Енергія вітру Біодизель Водень як паливо

Слайд 4

Що таке альтернативні джерела енергії? Альтернативні джерела енергії — будь-яке джерело енергії, яке є альтернативою викопному паливу. Це поновлювані джерела, до яких відносять енергію сонячного випромінювання, вітру, морів, річок, біомаси, теплоти Землі, та вторинні енергетичні ресурси, які існують постійно або виникають періодично у довкіллі.

Слайд 5

Гідравлічна енергія Гідроенергетика — галузь відновлюваної енергетики, що спеціалізується на використанні енергії від течії води.

Слайд 6

Переваги та недоліки гідроенергетики

Слайд 7

Сонячна Енергія Сонячна енергія — енергія від Сонця в формі радіації та світла. Ця енергія значною мірою керує кліматом та погодою, та є основою життя. Технологія, що контролює сонячну енергію називається сонячною енергетикою.

Слайд 8

Сонячні батареї Сонячні батареї – це джерело електричного струму, яке використовує фотоелектричні перетворювачі.

Слайд 9

Переваги і недоліки сонячної енергії:

Слайд 10

Енергія вітру Вітроенергетика — галузь відновлюваної енергетики, яка спеціалізується на використанні кінетичної енергії вітру.

Слайд 11

Вітряки Вітряк — споруда, що використовує силу вітру як джерело енергії, і використовується для того, щоб молоти зерно, а також в деяких місцевостях для перепомпування води, молочення зерна, розпилу деревини.

Слайд 12

Переваги та недоліки вітряків

Слайд 13

Біодизель Біодизель — екологічно чистий вид біопалива, а також паливна добавка, яке отримують із рослинної олії чи тваринного жиру і використовується для заміни нафтового дизельного палива. З хімічної точки зору це пальне являє собою суміш метиловихабо етилових моноалкілових ефірів довголанцюжкових жирних кислот (насичених і ненасичених).Біодизель є альтернативним автомобільним паливом.

Слайд 14

Переваги та недоліки біодизелю

Слайд 15

Водень як паливо Воднева енергетика — це напрям вироблення та споживання енергії людиною, який базується на використанні водню у якості засобу для акумулювання, транспортування та вживання енергії населенням, транспортом та різними виробничими напрямками. 

Слайд 16

Водневий двигун Водне вий двигун (мотор) - різновид двигуна, де використовується для отримання енергії водень як пальне. Двигун складається з двох основних частин - це паливний елемент, як первинний генератор енергії та електродвигун, який її використовує для зміни її типу.

Слайд 17

Переваги та недоліки водневого двигуна

Слайд 18

Презентацію підготувала: Шапотюк вікторія в. Учениця 10-а класу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика