X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІТ

Завантажити презентацію

ІТ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Економічна роль індустрії інформаційних технологій

Слайд 2

Інформаційна технологія – це сукупність методів, виробничих процесів та програмно-технічних засобів, об’єднаних у технологічний ланцюжок, що забезпечує виконання інформаційних процесів з метою підвищення їхньої надійності та оперативності і зниження трудомісткості ходу використання інформаційного ресурсу.

Слайд 3

Сучасна інформаційна система дозволяє забезпечити: 1) прямий і своєчасний доступ до інформаційного продукту; 2) ефективну координацію внутрішньої діяльності; 3) використання якісно кращої технології системного аналізу та проектування оперативного управління на різних ланках діяльності підприємства тощо

Слайд 4

Сьогодні ІТ-індустрія безпосередньо забезпечує роботою 9 млн. високооплачуваних кваліфікованих співробітників у більш ніж 4 тис. компаній в усьому світі. Крім того, цей сектор економіки створює зайнятість ще для 21 млн. ІТ-спеціалістів у найрізноманітніших сферах діяльності — від консалтинга до вантажних автоперевезень. Число робочих місць в ІТ-індустрії в цілому за період з 1996 по 2002 рік виросло на 40%, а в галузі програмного забезпечення — на 76%.

Слайд 5

ІТ-індустрія приносить до бюджетів своїх країн понад 700 млрд. дол. податкових надходжень на рік. Ці податкові доходи від діяльності, пов'язаної з інформаційними технологіями, виросли за 1996—2002 роки на 37% і допомагають фінансувати життєво важливі державні служби і надавати державні пільги, у тому числі забезпечують суспільну безпеку, роботу шкіл і транспортної системи. Таким чином, можна зробити висновок, що ріст ІТ-індустрії вигідний для держави і суспільства в цілому.

Слайд 6

Ріст галузі програмного забезпечення викликає каскадний або мультиплікативний ефект, стимулюючи розвиток інших галузей ІТ-індустрії та економіки в цілому. Це сприяє підйому місцевої роздрібної торгівлі і розширенню місцевої сфери ІТ-послуг завдяки розвитку компаній, що відбувається у відповідь на появу нових потреб в індивідуалізації програм.

Слайд 7

Слайд 8

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика