X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
имрр

Завантажити презентацію

имрр

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИНИКНЕННЯ ЛЮДИНИ. ЗАЛЮДНЕННЯ ЄВРОПИ.

Слайд 2

У нас життя не було доти, Як вдосконалені істоти В процесі розвитку з’явились І середовище змінилось. Нагадували мавп сучасних Оті істоти тогочасні.

Слайд 3

У нас життя не було доти, Як вдосконалені істоти В процесі розвитку з’явились І середовище змінилось. Нагадували мавп сучасних Оті істоти тогочасні.

Слайд 4

У нас життя не було доти, Як вдосконалені істоти В процесі розвитку з’явились І середовище змінилось. Нагадували мавп сучасних Оті істоти тогочасні. У нас життя не було доти, Як вдосконалені істоти В процесі розвитку з’явились І середовище змінилось. Нагадували мавп сучасних Оті істоти тогочасні.

Слайд 5

Теорії походження людини

Слайд 6

Найдавніші предки людини ДРІОПІТЕК – найдавніша людиноподібна мавпа, що існувала 12 – 8 млн. років тому.

Слайд 7

Найдавніші предки людини АВСТРАЛОПІТЕК – людиноподібна південна мавпа, яка почала переходити до прямої ходи, жила 4,5 – 3 млн. років тому

Слайд 8

Найдавніші предки людини ПІТЕКАНТРОП – мавполюдина, яка перейшла до прямої ходи і вміла виготовляти примітивні знаряддя праці, жила близько 2 млн. років тому.

Слайд 9

Довести, що у вигляді пітекантропа переважали мавпоподібні риси

Слайд 10

Що потрібно людині для життя житло cпілку вання зброя знаряд дя вода їжа життя

Слайд 11

Заняття і спосіб життя Далеких предків наших купа, Або людей велика група, Яка житла іще не мала, Тому постійно кочувала. Видобували спільно їжу, Плоди собі збирали свіжі. Їм хижі звірі – не завада. Цю групу називають СТАДО

Слайд 12

Заняття і спосіб життя ПРИВЛАСНЮЮЧЕ ГОСПОДАРСТВО - його основними формами є збирання і полювання, коли людина брала все готове від природи.

Слайд 13

Найдавніші знаряддя праці КАМ’ЯНИЙ ВІК – найдавніший і найтриваліший період в історії людства, коли основним матеріалом для виготовлення знарядь праці був камінь.

Слайд 14

Періоди кам’яного віку Кам’яний вік 2 млн. р. - 5тис. р. тому палеоліт (давній кам’яний) мезоліт (середній кам’яний) неоліт (новий кам’яний) енеоліт (мідно-кам’яний)

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика