X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
іфнорматика

Завантажити презентацію

іфнорматика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Інтернет дає нам можливість одягати різні маски в залежності від настрою та бажань, жити іншим можливо кращим, можливо гіршим життям.

Слайд 3

Різноманітні мережеві спільноти стали чи не найважливішим атрибутом сучасного світу, люди віддають все більшу перевагу віртуальному спілкуванню.

Слайд 4

Інтернет-залежність — психічний розлад, нав'язливе бажання підключитися до Інтернету і хвороблива нездатність вчасно відключитися від Інтернету. У 2008 році вона була визнана офіційною хворобою.

Слайд 5

Науковці академії наук Китаю, провівши високоточне дослідження - магнітно-резонансну томографію, довели, що Інтернет-залежність згубно впливає на мозок людини. Як зазначають дослідники, вплив цього виду залежності на організм людини (а особливо на головний мозок) є майже ідентичним, дуже подібним до впливу, який на собі відчувають наркозалежні та алкоголіки.

Слайд 6

нав'язливе бажання перевірити e-mail; постійне чекання наступного виходу в Інтернет; скарги навколишніх на те, що людина проводить занадто багато часу в Інтернет; скарги навколишніх на те, що людина витрачає занадто багато грошей на Інтернет; небажання приймати критику подібного образу життя; готовність миритися з руйнуванням сім'ї; втрата кола спілкування з-за Мережі; зневага власним здоров'ям;

Слайд 7

В он-лайні підлітки завантажують музику, використовують обмін миттєвими повідомленнями, електронну пошту та грають в он-лайнові ігри. За допомогою пошукових серверів підлітки знаходять інформацію будь-якого змісту та якості в мережі Інтернет. Більшість підлітків реєструються у приватних чатах та спілкуються на будь-які теми, видаючи себе за дорослих. Хлопці в цьому віці надають перевагу всьому, що виходить за межі дозволеного: брутальний гумор, насильство, азартні ігри, еротичні та порносайти.

Слайд 8

За статистикою, 54% користувачів у віці від 13 до 23 років проводять в Інтернеті щоденно від 1 до 3 годин, ще 31% сидить в Мережі по 4-6 годин. Існує категорія людей, яка живе віртуальним життям по 10 годин на добу і більше. Психологи повідомляють, що онлайн-залежність може зруйнувати життя людини.

Слайд 9

У Фінляндії молодих людей не призивають до армії, якщо вони надмірно захоплюються Інтернетом. Лікарі стверджують, що, якщо інтернет-залежні хлопці втратять можливість проводити тривалий час у Інтернет, вони отримують настільки сильний стрес, що не зможуть служити.

Слайд 10

У ряді країн, наприклад, Великобританії, США, Китаї існують спеціалізовані клініки для лікування інтернет-залежності.

Слайд 11

З метою збереження психічного здоров'я молоді у Китаї закрили більше 8000 інтернет-кафе. Як приклад проблем психічному здоров'ю наводиться історія фізичного виснаження двох підлітків після 48 годин перебування у інтернет-кафе. Як наслідок, 12-річний хлопчик загинув від інсульту. За заявками лікарів, мізки хлопчика відмовили,а серце зупинилось від щоденних 16-ти годин перед екраном ПК в Інтернет-кафе. Та останньою краплею стало те, що дитина провела 48 год. без перерви за комп'ютерними іграми.

Слайд 12

В Україні тих, хто щільно сидить на сайтах, лікують у реабілітаційних центрах разом із тими, хто сидить на голці. «Небезпека полягає в тому, що не видно наслідків. Мама приходила на консультацію. Її 27-річний син нічого не хоче, йому не потрібна дівчина, робота, він весь день сидить за комп'ютером»,– розповіла представник реабілітаційного центру Євгенія Коваль.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика