X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
гучномовець

Завантажити презентацію

гучномовець

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГУЧНОМОВЕЦЬ

Слайд 2

Гучномовець Гучномовець - пристрій для перетворення електричних сигналів в акустичні і випромінювання їх в навколишній простір (зазвичай - повітряне середовище). Складається з однієї або декількох випромінюючих головок, які власне і є джерелами звуку, а також акустичного оформлення, необхідного для більш ефективного випромінювання звуку в заданій смузі частот.

Слайд 3

Види гучномовців в залежності від способу випромінювання звуку Електродинамічний гучномовець - в ньому джерелом механічних коливань дифузора є легка котушка, рухома в полі потужного магніту.

Слайд 4

Заснований на електростатичному взаємодії тонких мембран, між якими прикладено високу напругу Електростатичний гучномовець

Слайд 5

П'єзоелектричний гучномовець - заснований на п'єзоефекті.

Слайд 6

Електромагнітний гучномовець . Електромагнітний гучномовець - в ньому дифузор з магнітних матеріалів рухається під дією магнітного поля електромагніту

Слайд 7

Іонофон  Іонофон - схема без дифузора, в якій коливання повітря виникають під дією електричного заряду

Слайд 8

Електричний двигун

Слайд 9

Електричний двигун Електричний двигун - це електрична машина в якій електрична енергія перетворюється в механічну, побічним ефектом є виділення тепла.

Слайд 10

Класифікація За принципом виникнення обертаючого моменту електродвигуни можна розділити на гістерезисні і магнітоелектричні. Дані двигуни не є традиційними і не широко поширені в промисловості. Найбільш поширені магнітоелектричні двигуни, які за типом споживаної енергії підрозділяється на дві великі групи - на двигуни постійного струму і двигуни змінного струму (також існують універсальні двигуни, які можуть харчуватися обома видами струму).

Слайд 11

Двигуни постійного струму Двигун постійного струму - електричний двигун, живлення якого здійснюється постійним струмом. Дана група двигунів в свою чергу по наявності щітково-колекторного вузла підрозділяється на: колекторні двигуни; безколекторні двигуни.

Слайд 12

Двигуни змінного струму Двигун змінного струму - електричний двигун, живлення якого здійснюється змінним струмом. За принципом роботи ці двигуни поділяються насинхронні і асинхронні двигуни. Принципова різниця полягає в тому, що в синхронних машинах перша гармоніка магнитодвижущей сили статора рухається зі швидкістю обертання ротора, а у асинхронних - завжди повинна бути різниця швидкостей.

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика