X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Глосарій internet

Завантажити презентацію

Глосарій internet

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Глосарій internet

Слайд 2

ARPANET (advanced research projects agency network) – мережа управління перспективних досліджень .ARPANET (advanced research projects agency network) – мережа управління перспективних досліджень .Перша глобальна мережа, попередниця Internet. Заснована в 1969 році, закінчила своє існування в 1990 році.Background sound. Фоновий звук. Звуковий файл, який пов’язаний з Web-сторінкою.Banner, банер – рекламне зображення невеликого розміру, яке розміщується на Web-сторінках та містить посилання на сайт рекламодавця. Як правило являє собою графічний файл в форматі GIF або JPG.Bits per second (bps), біт в секунду (біт/с) Одиниця виміру швидкості передачі даних.Browser, браузер, засіб перегляду та обробки даних в глобальній мережі.

Слайд 3

Cookie, кукі – механізм, який використовують Web-сервери для вилучення та зберігання інформації о клієнті. Cookie, кукі – механізм, який використовують Web-сервери для вилучення та зберігання інформації о клієнті. Cracker, кракер (зломщик) – користувач, який отримує незаконий доступ до захищених даних.Dial-up, комутуєме з’єднання, один з засобів виходу до глобальної мережі за допомогою телефонної лінії. Domain, домен – ім’я комп’ютера в мережі.Download, завантаження – процес копіювання файлів з віддаленого комп’ютера.E-mail, електронна пошта – електронні листи, які відправляються по комп’ютерній мережі.

Слайд 4

FAQ (Frequently Asked Question), часто задаванні питання – популярна рубрика в мережі internet для отримання відповіді на поставлене питання. FAQ (Frequently Asked Question), часто задаванні питання – популярна рубрика в мережі internet для отримання відповіді на поставлене питання. Fire wall, вогняна стіна – засіб захисту від небажаного доступу в мережу. Використовується також термін “брандмауер” (brandmauer).Freeware – безкоштовне програмне забезпечення.GIF (graphics interchange format), графічний формат обміну. Підтримує 256 кольорів, прозорість, анімацію.Hacker, хакер – програміст, здатний виправляти працюючі програми в машинних кодах, що потребує високої кваліфікації.Host, хост, вузол – комп’ютер, який слугує місцем входу і роботи в мережі, одночасно він зберігає інформацію і ділиться з іншими.HTML (hyper text markup language) – мова гіпертекстової розмітки, використовується для опису змісту і структури гіпертекстових документів.

Слайд 5

HTTP (hyper text transport protocol), протокол передачі гіпертексту – забезпечує передачу Web-сторінок по Internet. HTTP (hyper text transport protocol), протокол передачі гіпертексту – забезпечує передачу Web-сторінок по Internet. ICQ (я тебе бачу) – технологія і програмне забезпечення для інтерактивного спілкування в Internet.IP-telephony, IP-телефонія – послуга передавання голосової інформації через Internet.IP (Internet protocol) протокол Internet – міжмережевий протокол, на якому базується робота Internet.JPEG (joint photographic Expert Group), сумісна експертна група по фотографії) – формат графічних зображень з великим стисканням, підтримує 16 млн. кольорів, не підтримує анімацію та прозорість.MPEG (motion picture experts group), експертна група по кінематографії – алгоритм стиснення зображення яке рухається.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика