X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Файлообмінники"

Завантажити презентацію

"Файлообмінники"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Файлообмінники

Слайд 2

Файлообмінник, файлохостінг або файловий хостинг - сервіс, що надає користувачеві місце для його файлів і цілодобовий доступ до них через web, як правило за протоколом http.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

EX.UA

Слайд 7

EX.UA

Слайд 8

Переваги Більшість сайтів є безкоштовними. Клієнт платить тільки за те місце в сховище, яке фактично використовує Всі процедури з резервування та збереження цілісності даних проводяться провайдером, яка не втягує в цей процес клієнта. Недоліки Сумнівна безпека при зберіганні і пересилці даних щодо конфіденційних, приватних даних. Загальна продуктивність при роботі з даними може бути нижче, ніж при роботі з локальними копіями даних. Надійність, своєчасність отримання та доступність даних в хмарі дуже сильно залежить від багатьох проміжних параметрів.

Слайд 9

Масовий злом акаунтів iCloud Про масове зломі акаунтів знаменитостей стало відомо 31 серпня 2014, коли майже дві сотні приватних знімків були розміщені на ресурсі tumblr. Ймовірно, причиною витоку стала вразливість в сервісі iCloud, синхронизируючим фотографії з iPhone,

Слайд 10

Фейк

Слайд 11

Висновки для користувачів Пам’ятайте про конфіденційність Поважайте авторське право Користуйтеся лише перевіренними сайтами Відрізняйте відомий вам файлообмінник від «клону»

Слайд 12

Джерела https://wikipedia.org http://lurkmore.to http://yablyk.com http://anticopyright.ru http://www.ex.ua

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика