X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
exei

Завантажити презентацію

exei

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Among Us Підготувала навроцька Анастасія-марія Учениця 9-а класу

Слайд 2

Among Us (Серед нас) Розробник: InnerSloth Дата: 15 червня 2018 Жанр: соціальна дедукція, виживання Режим: багатокористувацька Мова: англійська, російська, іспанська, корейська, латиноамериканська Платформи: IOS, Android, Windows Дизайнер: Маркус Бромандер Художник: Емі Ліу Програміст: Форест Віллард Рушій: Unity

Слайд 3

Ігровий процес(1) Оскільки ця гра стала популярною у березні 2020 давайте вияснимо як у неї грати. Група з 4-10-х гравців-астронавтів виходять у гру і починається найцікавіше. Від 1-го до 3-х учасників стають самозванцями(імпостор, зрадник). Мета імпосторів-вбити усіх гравців або почати саботаж. Саботажі: витік кисню, вибух реактора, вимкення зв’язку або електрики.

Слайд 4

Ігровий процес(2) Мета мирних гравців визначити хто є зрадником та викинути його за борт а також виконати усі завдання. Гравці спілкуються у текстовому чаті та голосують. Той гравець який набрав найбільшу кількість гравців вилітай за борт. Таким чином можна визначити хто є імпостором. При знаходженні трупа гравець може почати обговорення або скликати екстренні збори. Навіть якщо мирний вилетів то продовжує грати у вигляді невидимого привида який допомагає команді. Привид не може брати участі в обговоренні чи голосуванні.

Слайд 5

Ігровий процес(3) Також гравці можуть пропустити голосування якщо ніхто не викликає підозри. Коли усіх імпосторів викинуто з корабля команда перемагає. Кожен учасник має обмежене поле зору. Коли починається саботаж, іде зворотній відлік - це час за який мирні мають вирішити проблему. Усі гравці можуть змінювати колір тіла та аксесуари.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика