X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Диски, файли, папки

Завантажити презентацію

Диски, файли, папки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тому, під час запису на диск, інформація об'єднується у компактні блоки, які названі файлами. Щоб до блока-файла можна було звернутися, йому надається ім'я Диск має, як правило, дуже велику ємність, й інформація, яка розташована на ньому, не може ураз зайняти весь його обсяг. Матеріал підготувала вчитель-методист Пастух О.О.

Слайд 2

- сукупність даних, записаних на зовнішній носій , яка має певне ім’я.

Слайд 3

Англійське слово File перекладається буквально як "шпилька для наколювання паперів". Справді, дані збираються ("підколюються") в один інформаційний блок і оформлюються у вигляді іменованого файла. До існуючого файла може бути записана додаткова Інформація або з нього можуть бути видалені не потрібні дані. З файлами можна виконувати й інші операції, пов'язані з різними інформаційними процесами: пошук конкретних даних у файлах, копіювання даних тощо.

Слайд 4

Файл є універсальним інформаційним об'єктом. Будь-яка робота, виконана на комп'ютері (текст і малюнки, аудіо - і відеозапис, база даних і програма), оформлюється у вигляді файлів.

Слайд 5

Окремі файли, записані на диск, можуть об'єднуватися в каталоги (їх також називають директоріями), а ті, у свою чергу, - в інші каталоги. Часто каталоги, що містяться в даному каталозі, називаються підкаталогами. В кожному з каталогів або підкаталогів можуть міститися файли. Каталог - це спеціальний файл, у якому реєструються інші файли, а також каталоги, вкладені в даний каталог.

Слайд 6

Для зручності збереження інформації й доступу до неї каталоги упорядковуються в деяку структуру. Ця структура створюється за принципом підпорядкування або ієрархії *. Підпорядкованість у даному разі означає не принцип пріоритету команд ("команда начальника обов'язкова для підлеглого"), а взаємне розташування каталогів.

Слайд 7

Ksjucha.ppt

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика