X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Дiлова графiка"

Завантажити презентацію

"Дiлова графiка"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дiлова графiка.Побудова дiаграм i графiкiв при роботi з ЕТ. Лукьянченко Свiтлана 10-а

Слайд 2

План: Дiлова графiка Дiаграми Види дiаграм Електронна таблиця (ЕТ) Побудова дiаграм при роботi з ЕТ Побудова графiкiв при роботi з ЕТ Висновок

Слайд 3

Дiлова графiка Однією із можливостей табличного процесора Excel 97 є створення та подання табличних даних в більш наочній та зручній для сприйняття графічній формі. Таку форму використовують для ілюстрації функціональної залежності однієї величини від іншої або для порівняння двох і більше величин, це дiлова графiка. Засобами ділової графіки є діаграми.

Слайд 4

Дiаграми Діаграма - це подання даних таблиці в графічному вигляді, що використовується для аналізу і порівняння даних. На діаграмі вміст кожної комірки зображується у вигляді крапок, ліній, смуг, стовпчиків, секторів і в іншій формі. Групи елементів даних, що відбивають вміст коміро одного рядку або стовпця на робочому аркуші, складають ряд даних.

Слайд 5

Види дiаграм 1. гістограма; 2. лінійчата; 3. кругова; 4. точкова; 5. з областями; 6. кільцева; 7. пелюсткова; 8. поверхнева; 9. бульбочкова; 10. біржова; 11. циліндрична; 12. конічна; 13. пірамідальна; 14. графік.

Слайд 6

Електронна таблиця Електронна таблиця (англ. – spreadsheets) – це програма, що моделює на екрані двовимірну таблицю, яка складається з рядків і стовпців. Основним призначенням електронної таблиці є введення даних до комірок й обробка їх за формулами.

Слайд 7

Гiстограма

Слайд 8

Графiк

Слайд 9

Кругова дiаграма

Слайд 10

Точкова дiаграма

Слайд 11

Бiржова дiаграма

Слайд 12

Поверхнева дiаграма

Слайд 13

Кiльцева дiаграма

Слайд 14

Бульбочкова дiаграма

Слайд 15

Дiаграма з областями

Слайд 16

Пелюсткова дiаграма

Слайд 17

Висновок  Ми вивчили, що таке дiлова графiка, що входить до складу графiки.Також вивчили,що таке дiаграма,та рiзновиди дiаграм,а також їхне використання при роботi з ЕТ.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика