X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
цивільна оборона

Завантажити презентацію

цивільна оборона

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Громадянство Австралії Виконали учениці 9-А класу Тарновська Марія та Тихолаз Юлія

Слайд 2

Австралія – це справді дивовижна держава з величезною різноманітністю флори і фауни, якими не може похвалитися жодна інша країна світу. Отримання громадянства Австралії для українців і багатьох інших іноземців є пріоритетною метою і запорукою благополучного майбутнього.

Слайд 3

Що ж дає громадянство Австралії і чим відрізняється від статусу постійного жителя: Що стосується звичайних резидентів перебування за межами Австралії довгий час або тяжкі злочини можуть стати підставою для анулювання постійного проживання. Право голосу на виборах і можливість висунення в якості кандидата. Більш широкі перспективи в пошуку роботи, включаючи посади в державних структурах. Витрати на отримання освіти для австралійців істотно нижче в порівнянні з іноземцями. Доступ до стипендій та інших пільг. Високий рівень соціального захисту, включаючи різні посібники, наприклад, по безробіттю або втрати працездатності. Безвізове відвідування більшості країн світу, включаючи найрозвиненіші. Плюс захист і юридична допомога з боку консульських установ Австралії за кордоном, якщо знадобиться. Ще один бонус – вільне проживання в Новій Зеландії. Можливість забезпечити австралійське громадянство дитині, в разі народження за кордоном. Маса інших привілеїв, які дають життя у вільній, демократичній і розвиненій країні. З 2002 року австралійські закони дозволяють мати подвійне громадянство, якщо країна іноземця цього не забороняє.

Слайд 4

Способи отримання громадянства Австралії У 2018 році законодавство Австралії передбачає 3 основні методи отримати громадянство: за народженням за походженням за поданням Як правило, громадяни України та інших країн СНД отримують громадянство Австралії за процедурою надання, іншими словами, натуралізації. Для цього необхідно виконати ряд вимог. Наприклад, прожити в країні не менше 4 років. У будь-якому випадку розглянемо кожен варіант законного оформлення австралійського паспорта.

Слайд 5

Громадянство Австралії за народженням На відміну від законодавства США, де сам факт народження дає право в майбутньому оформити американський паспорт, в разі народження на території Австралії дитина отримує громадянство автоматично, за умови, що один з батьків австралієць або постійний житель країни.

Слайд 6

Громадянство Австралії за походженням Дитина, яка з’явилася на світ за межами Австралії, може претендувати на громадянство, якщо на момент народження один з батьків мав австралійський паспорт. Для деяких ситуацій в законі «Про громадянство» передбачено певні вимоги. Наприклад, батько зобов’язаний законно прожити в Австралії не менше 2 років у разі отримання власного громадянства за походженням або за поданням відповідно до Гаазької конвенції про міжнародне всиновлення або двосторонньою угоду між країнами.

Слайд 7

Громадянство Австралії за поданням Наявність статусу постійного жителя на момент подачі заяви, дія якого не закінчиться в період розгляду документів. Загальний термін легального проживання в Австралії безпосередньо перед подачею клопотання про громадянство не менше 4 років, при цьому останній рік в якості постійного жителя. Допускається відсутність на австралійській території не більше 12 місяців протягом 4-річного періоду і не більше 3 місяців протягом останнього року. Базові знання англійської мови (тест). Відсутність судимості і серйозних правопорушень. Твердий намір надалі проживати в Австралії, підтримувати тісні економічні та соціальні зв’язки з цією країною. Розуміння основних прав і обов’язків австралійського громадянина відповідно до місцевого законодавства (тест).

Слайд 8

Процедура оформлення громадянства Австралії Для початку потрібно уважно перевірити основні вимоги до іноземців, які претендують на громадянство. Якщо все в порядку збираються документи і подається заява. Через деякий час кандидату прийде лист з інформацією про результати розгляду заявки. У разі дотримання формальних умов в листі вкажуть дату і місце проходження спеціального тестування і співбесіди. Деякі претенденти звільняються від проходження тестування. Наприклад, за станом здоров’я (розумова відсталість, втрата слуху або зору), а також за віком – особи старше 60 або які не досягли 18 років. У цих випадках співбесіди досить. На заключному етапі відбувається урочиста церемонія вручення громадянства і прийняття присяги на вірність Австралії. Як правило, ця процедура проходить протягом 6 місяців з моменту затвердження заяви. Після закінчення церемонії кандидат отримує свідоцтво про громадянство. На закінчення відзначимо, що спрощених або прискорених способів отримати громадянство Австралії практично немає.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика