X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Антивiрус Касперського"

Завантажити презентацію

"Антивiрус Касперського"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Антивiрус Касперського

Слайд 2

Iсторiя Лабораторії Касперського В 1989 старший лейтенант Євген Касперський, який працював в одному з інститутів Генштабу ЗС СРСР, написав свою першу програму, що відновила працездатність його комп'ютера після того, як на ньому «завівся» вірус. У 1990 році, після декількох малозначущих контрактів, вдалося укласти дуже вигідну угоду, згідно з якимою на партію комп'ютерів був встановленаий антивірусний захист, розроблений Касперським. У 1991 році Касперський звільняється з армії і починає роботу у фірмі «Камі», де було організовано антивірусне підрозділ, який він і очолив, правда, залишаючись при цьому єдиним співробітником цього відділу. Напевно, тепер вже можна сказати, що хобі стало роботою. Поступово у відділ приходили нові співробітники. Наполеглива робота нарешті принесла плоди: в 1994 році університет Гамбурга проводив тестування, за результатами якого продукт Касперського став найкращим.

Слайд 3

Антивірус Касперського - антивірусне програмне забезпечення, що розробляється Лабораторією Касперського. Надає користувачеві захист від вірусів, троянських програм, шпигунських програм, руткітів, adware, а також невідомих загроз за допомогою проактивного захисту, що включає компонент HIPS. Сьогодні AVP практично у яких не поступається західних аналогів. AVP надає користувачам максимум сервісу – можливість відновлення антивірусних баз через Інтернет, можливість завдання параметрів автоматичного сканування і лікування заражених файлів. 

Слайд 4

Антивірус Касперського призначений для антивірусного захисту персональних комп'ютерів, що працюють під керуванням операційної системи Windows. Ця програма є детектором та фагом одночасно і призначена для виявлення і лікування програм, які заражені відомими типами вірусів. Крім того програма містить евристичний аналізатор, який, базуючись на загальних відомостях про характерис-тики та властивості вірусів, дозволяє інколи знаходити нові, невідомі їй екземпляри.

Слайд 5

Антивiрус Касперського виконує наступні функції: • Захист від вірусів і шкідливих програм - виявлення і знищення шкідливих програм, що проникають через змінні і постійні файлові носії, електронну пошту і протоколи Інтернету. Можна виділити наступні варіанти роботи програми: 1.Постійний захист комп'ютера - перевірка всіх об'єктів що запускаються і відкриваються, і об’єктів, що зберігаються на комп'ютері, на присутність вірусів. 2.Перевірка комп'ютера за вимогою - перевірка і лікування як усього комп'ютера в цілому, так і окремих дисків, файлів або каталогів. 3.Відновлення працездатності після вірусної атаки. Повна перевірка і лікування з рекомендованими експертами Лабораторії Касперського настройками дозволяє вам видалити усі віруси, що вразили ваші дані при вірусній атаці. 4.Перевірка і лікування вхідної/вихідної пошти. 5.Рекомендації з настроювання програми і роботі з нею. 6.Карантин - поміщення об'єктів, можливо заражених вірусами у спеціальне безпечне сховище, де їх можна лікувати, видаляти, відновлювати у вихідний каталог, а також відправляти експертам Лабораторії Касперського на дослідження. 7.Формування звіту - фіксування всіх результатів роботи Антивірусу Касперського у звіті. 8.Лікування заражених архівів. Антивірус Касперського Personal дозволяє лікувати заражені файли в архівах типів zip, arj, cab, rar.

Слайд 6

Зручність використання: Автоматичне налаштування програми в процесі установки Готові рішення (для типових проблем) Наочне відображення результатів роботи програми Інформативні діалогові вікна для прийняття користувачем обгрунтованих рішень Можливість вибору між простим (автоматичним) і інтерактивним режимами роботи Цілодобова технічна підтримка Автоматичне оновлення баз

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика