X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:

Завантажити презентацію

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчання в Iнтернетi Виконала: Чурпій Інна Михайлівна Спеціальність (Медсестринська), 1 м/с В, друга бригала Викладач: Свідчук Тетяна Андрівнівна

Слайд 2

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ (ДО) - ВЗАЄМОДІЯ УЧИТЕЛЯ І УЧНІВ МІЖ СОБОЮ НА ВІДСТАНІ, що ВІДБИВАЄ УСІ ВЛАСТИВІ УЧБОВОМУ ПРОЦЕСУ КОМПОНЕНТИ (ЦІЛІ, ЗМІСТ, МЕТОДИ, ОРГАНІЗАЦІЙНІ ФОРМИ, ЗАСОБИ НАВЧАННЯ) І РЕАЛІЗОВУЄТЬСЯ СПЕЦИФІЧНИМИ ЗАСОБАМИ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ АБО ІНШИМИ ЗАСОБАМИ, що ПЕРЕДБАЧАЮТЬ ІНТЕРАКТИВНІСТЬ. ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ - ЦЕ САМОСТІЙНА ФОРМА НАВЧАННЯ, ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ Є ПРОВІДНИМ ЗАСОБОМ

Слайд 3

Види дистанційного навчання Види дистанційного навчання можуть використовуватися як по нарізності, так і в сукупності. Це залежить від того, які ТСО (технічні засоби навчання) використовує те або інша освітня установа, що надає такі послуги. Відповідно до вибраних ТСО, визначається їх ефективність. Наприклад, навчання за допомогою радіо і телебачення не припускає отримання персоніфікованої інформації, а лише підношення загальної. Вибір виду дистанційного навчання не залежить від учбової дисципліни. Для кожної з дисциплін ми маємо право вибрати будь-кого або навіть усі можливі види. Основне правило - їх успішне поєднання, що дозволяє зробити процес пізнання нового менш монотонним і цікавішим.

Слайд 4

Різновиди Каталоги освітніх сайтів; Інтерактивне дистанційне навчання; Електронні бібліотеки; Інтернет-енциклопедії; Сайти навчальних закладів; Дистанційні олімпіади, конкурси, проекти. Чат-заняття Телеконференція

Слайд 5

Для забезпечення учбового процесу можуть бути задіяні найрізноманітніші види дистанційної освіти. До них відносяться: Відеоконференції (обмін відеозображенням і звуком); Аудіоконференції (обмін звуковою інформацією на цифрових і аналогових засобах зв'язку); Комп'ютерна телеконференція; Відеолекції; Зайняття в чаті; Веб-уроки; Радіо; Телебачення.

Слайд 6

Зручно і економно · Великий вибір спеціальностей.Прийнявши рішення вчитися дистанційно, ти не обмежена у виборі внз і спеціальності. Це може бути перша або друга вища освіта, підвищення кваліфікації, короткострокові курси перепідготовки, курси по інтересах.

Слайд 7

bellenglish.com study.ru businesslearning.ru  udacity.com EDX.org Каталоги освітніх сайтів

Слайд 8

Видалена освіта за допомогою відеоконференцій Видеоконференция представляет собой встречу или общение между людьми, которые находятся в различных местах и используют видеотехнологии в качестве основного канала связи. Видеоконференции специально разработаны с целью поддержания двусторонней аудио- и видеосвязи между преподавателем и студентами и интегрируются в программы по дистанционному обучению с их минимальной адаптацией. В качестве технологии в видеоконференциях используется сжатое видео в цифровом формате. Главным преимуществом такой формы обучения является наличие визуального контакта в режиме реального времени. Видя друг друга, ученик и учитель могут убедиться в степени понимания предмета, а также удостовериться в заинтересованности путем вопросов и наблюдений за языком жестов. Это является важным психологическим аспектом, который повышает эффективность процесса обучения.

Слайд 9

Комп'ютерні телеконференції Комп'ютерна телеконференція - це відеоконференція із застосуванням ПК з можливістю швидкого Інтернет-з'єднання, наявністю мікрофону і цифрової відеокамери. При застосуванні комп'ютерних телеконференцій в дистанційному навчанні використовується двоканальне або багатоканальне відео і аудіо. Основні недоліки цього виду дистанційного навчання - високі вимоги до швидкості з'єднання, яка може бути технічно недоступна в деяких регіонах, і наявність спеціального устаткування, про яке ми говорили вище.

Слайд 10

Дистанційне навчання на веб-зайнятті Веб-уроки або, як їх ще називають, веб-зайняття - це дистанційне учбове зайняття, семінари, конференції і інші форми учбової діяльності, які проводяться з використанням телекомунікаційних засобів і інших ресурсів Інтернету. Зазвичай для організації веб-уроку застосовуються веб-форуми, що є однією з форм роботи учнів з певної тематики або проблеми за допомогою залишення записів на сайтах. Характерним плюсом веб-уроків визнана можливість тривалішої або багатоденної роботи учнів і викладачів і їх асинхронний характер взаємодії.

Слайд 11

New York University Сайт надає тези курсів по математиці Нью-йоркського університету. Матеріали доступні у форматі PDF. Мінус: дизайн сайту не зручний для навчання.

Слайд 12

Khan Academy Цей сайт має величезну базу безкоштовних відео-уроків. Усі дисципліни розбиті на окремі уроки з можливістю перегляду кожного відео незалежно від того, який курс ви вибрали. Наприклад, в розділі біологія є відео про еволюцію, фотосинтез, генетику і інші. Якщо ви вважаєте за краще відео читанню, цей сайт саме для вас, тому що усі уроки на основі відео.

Слайд 13

MIT Open Courseware Щоб потрапити в цей інститут, люди зі всього світу витрачають безліч грошей і зусиль. Проте, тут можна викачати безкоштовні матеріали курсу. Цей ресурс підійде тим, хто хоче спробувати себе у сфері технічних і прикладних наук і не проти зайнятися інтенсивною самоосвітою.

Слайд 14

EdX Цей веб-сайт пропонує широкий спектр курсів з різних університетів. Він відрізняється від інших онлайн-ресурсів певною тривалістю. Тут Ви можете зареєструватися на курси Гарварду, Массачусетського технологічного університету, Беркли і інших університетів. Класи схожі на платні онлайн-курси.

Слайд 15

Learning Space: The Open University На сайті можна викачати матеріали по різних категоріях. Усі вони розділені по вікових і тематичних групах. Коли ви переглядаєте лекційні матеріали, відразу можете побачити їх рейтинг. Також інші користувачі оцінюють кожен курс, тому вам буде простіший вибрати, що саме вивчати.

Слайд 16

Навчання за допомогою відеолекцій Відеолекція останнім часом замінила традиційні лекції і стала невід'ємним видом дистанційного навчання. Інноваційні види навчання припускають використання відеолекцій, що зберігаються на індивідуальному електронному носії або веб-сервері.

Слайд 17

Вікіпедія Вікіпедія — відкрита багатомовна вікі-енциклопедія, якою опікується некомерційна організація «Фонд Вікімедіа». Засновниками Вікіпедії є Ларрі Сенгер та Джиммі Вейлз. Офіційне відкриття відбулося 15 січня 2001 року. Вікіпедія містить майже 22 млн. статей, що написані добровольцями з усього світу. Учасників Вікіпедії називають вікіпедистами.

Слайд 18

Udacity Зараз люди у всьому світі вивчають інформатику, але університети не в силах задовольнити зростаючий попит на навчання. Тому і виник у 2011 році сайт Udacity в результаті розширення програми з інформатики Стенфордського університету. Сайтом запропоновані більше 20-ти безкоштовних дистанційних курсів з програмування і не тільки. По закінченні слухачі отримують сертифікат, підписаний викладачами.

Слайд 19

Code Academy Якщо ви вивчаєте програмування, цей сайт буде дуже корисний для вас. Продовжуйте кодинг з Code Academy. Сайт пропонує безкоштовні заняття на Python, Ruby і JavaScript, а також інших мовах, таких як HTML і CSS. Використовуйте його як відеоігри, щоб проходити все більш і більш високі рівні навчання.

Слайд 20

Конеееец

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика