X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Олімпійські Чепіони України"

Завантажити презентацію

"Олімпійські Чепіони України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОЛІМПІЙСЬКІ ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ

Слайд 2

ЯНА КЛОЧКОВА Свої золоті медалі Яна виграла на Літніх Олімпійських іграх 2000(Сідней) та 2004 (Афіни) років у комплексному плаванні на дистанціях 200 та 400 метрів; срібну медаль вона отримала на іграх 2000(Сідней) року у плаванні вільним стилем на дистанції 800 метрів.

Слайд 3

ВАСИЛЬ ЛОМАЧЕНКО УКРАЇНСЬКИЙ БОКСЕР-ЛЮБИТЕЛЬ У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ ДО 60 КГ. ЧЕМПІОН ЛІТНІХ ІГОР У ПЕКІНІ(2008р.) ТА ЧЕМПІОН ЛІТНІХ ІГОР У ЛОНДОНІ(2012 Р.)

Слайд 4

ЛІЛІЯ ПОДКОПАЄВА УКРАЇНСЬКА СПОРТСМЕНКА. ОЛІМПІЙСЬКА ЧЕПМІОНКА ЗІ СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ. НА ЛІТНІХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ У АТЛАНТІ(1996р.) ВИБОРОЛА ДВІ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ТА ОДНУ СРІБНУ МЕДАЛЬ.

Слайд 5

БАЮЛ ОКСАНА УКРАЇНСЬКА СПОРТСМЕНКА. НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ У ЛІЛЛЕГАММЕРІ (НОРВЕГІЯ) З ФІГУРНОГО КАТАННЯ ПОСІЛА 1 МІСЦЕ І ОТРИМАЛА ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ.

Слайд 6

ВОЛОДИМИР КЛИЧКО УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БОКСЕР. ОЛІМПІЙСЬКИЙ ЧЕМПІОН З БОКСУ У НАДВАЖКІЙ ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ. В АТЛАНТІ(1996 Р.) НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ У НАВДВАЖКІЙ КАТЕГОРІЙ ВИБОРОВ ЗОЛОТО.

Слайд 7

УСИК ОЛЕКСАНДР УКРАЇНСЬКИЙ БОКСЕР-ЛЮБИТЕЛЬ.  ОЛІМПІЙСЬКУ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ЗАВОЮВАВ 11 СЕРПНЯ 2012 РОКУ В ЛОНДОНІ, ПІСЛЯ ФІНАЛЬНОГО ПОЄДИНКУ СТАНЦЮВАВ НА РИНЗІ ПЕРЕМОЖНИЙ ГОПАК.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура