X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Умберто Еко"

Завантажити презентацію

"Умберто Еко"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Умберто Еко Міністерство освіти і науки та спорту України Охтирської загальноосвітньої школи I-III ст. №4 імені Остапа Вишні Охтирської міської ради Підготовила учениця 11 класу: Більченко М. 2014 р.

Слайд 2

Умбе рто Е ко— італійський письменник, філософ, лінгвіст, літературний критик. Під час Другої світової війни Умберто і його мати, Джованна, переїхали в невелике село в горах П’ємонту. Шкільну освіту отримав при салезіанському монастирі. Умберто поступив у Туринський університет, щоби вивчати середньовічну філософію й літературу, і 1954 року успішно його закінчив. Умберто Еко працював на телебаченні, оглядачем одного з найвпливовіших італійських видань «Еспрессо» , викладав естетику і теорію культури в університетах. Професор Болонського університету. З вересня 1962 року одружений з Ренатою Рамґ, вчителькою мистецтв німецького походження. Мають сина й доньку. Дата народження:  5січня 1932 (82 роки) Місце народження:  Італія:  П'ємонт:Алессандрія Громадянство:  Італія Ріддіяльності: наука,література,філософія Напрямок: семіотика, мовознавсто,медієвістика, літературнакритика,історичнаінтелектуальнапроза

Слайд 3

Переводчик романов Умберто Эко Елена Костюкович рассказала в интервью …. — Елена , не могу не спросить — каков он, Умберто Эко в жизни? — Ну, не такой уж добренький дедушка, как думают. Он эгоистичный, остроумный, был очень быстрый на ответ и быстрый на укол. Сейчас немножко постарел, 82 года, уже не так кусается. Я не могу сказать, что имею счастье видеть его каждый день, но раз 10 в год — да. Иногда на общих встречах подхожу к нему: "Здрасьте, вот я хотела тебя поприветствовать". Он отвечает: "Да, да, постой там". "Там" обычно отбирается некоторое количество людей, с которыми он вечером посидит, выпьет в баре.

Слайд 4

Слайд 5

Літературну діяльність почав 1980 року написанням філософсько-детективного роману «Ім’я рози». Цей роман досі залишається найпопулярнішим його твором. Інші відомі романи: «Маятник Фуко» (1988), «Острів попереднього дня» (1994), «Бавдоліно» (2000), «Дивовижний вогонь королеви Лоани» (2004) і «Празьке кладовище» (2010). Енциклопедичні знання Еко вражають. Складається враження, що він намагається охопити весь інтелектуальний набуток європейської цивілізації і зрозуміти культурологічні процеси, які відбувалися і відбуваються у Європі. Умберто Еко є наче сучасним втіленням ідеалу італійського Ренесансу — «універсальної людини»

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біографія