X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Марк Твен

Завантажити презентацію

Марк Твен

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Америка Марка Твена

Слайд 2

Дорогі п’ятикласники! Презентація познайомить вас з фактами біографії Марка Твена, а також дасть можливість перевірити свої знання з цієї теми.

Слайд 3

Марк Твен (Семюель Ленгхорн Клеменс) – видатний американський письменник 19 – початку 20 століття.

Слайд 4

Будиночок в селі Флорида у штаті Міссурі, де народився майбутній письменник.

Слайд 5

Дитинство Марка Твена пройшло в маленькому містечку Ганнібал на березі річки Міссісіпі. В молоді роки він працював лоцманом на Міссісіпі, проводячи судна безпечним шляхом.

Слайд 6

Саме лоцманському періоду письменник завдячує своїм псевдонімом: Mark Twain з англійської – “мірка два”, глибина, достатня для безпечного плавання судна.

Слайд 7

Марк Твен – автор творів, котрі увійшли до скарбниці дитячої літератури: “Пригоди Тома Сойєра”, “Пригоди Гекльберрі Фінна”, “Принц і злидар”.

Слайд 8

В повісті “Пригоди Тома Сойєра” Марк Твен відобразив події власного дитинства. Пам’ятник Тому Сойєру та Гекльберрі Фінну в місті Ганнібал. Скульптор Ф.Хіббард.

Слайд 9

Життя Марка Твена Повість “Пригоди Тома Сойєра” 1.Містечко Ганнібал на березі Міссісіпі; пустельний острів неподалік та знаменита печера Макдоуелла. 1.Містечко Санкт – Петербург на березі Міссісіпі; Джексонів острів та печера за кілька миль від міста. 2.Клеменс з друзями неодноразово обстежував печеру Макдоуелла, а одного разу заблукав у ній з однокласницею Енн Лорі. 2.Том Сойєр з Беккі Тетчер заблукали в печері й дивом врятувались. Згодом Том та Гек знайшли там скарб. 3.Індіанець з Ганнібала, котрий був причетний до злочинних справ, заблукав в печері, але зумів вибратись. 3.Вбивця індіанець Джо загинув в печері з голоду. 4.Міський п’яниця Джиммі Фінн сварився з сином Томом, і хлопчик жив на вулиці. 4.Батько Гека Фінна був п’яницею, хлопчик жив на вулиці.

Слайд 10

В повісті відображено й життя жителів маленького американського містечка: численні забобони, типова школа, несподівано жорстокий злочин...

Слайд 11

Увага! Увага! Увага! Перевіряємо знання: правильні відповіді позначаємо в зошитах з зарубіжної літератури цифрами та буквами.

Слайд 12

1.Марк Твен – це а)американський письменник 19 – початку 20 століття; б)англійський письменник 19 – початку 20 століття; в)американський письменник 20 століття. 2.Справжнє прізвище письменника а)Роджерс; б)Треверс; в)Клеменс. 3.В перекладі з англійської “Марк Твен” означає а) “повний вперед”; б)”кинути якір”; в) “мітка два”. 4.В молоді роки Марк Твен працював а)боцманом; б)лоцманом; в)коком. 5.”Пригоди Тома Сойєра” – це а)оповідання; б)повість; в)роман. 6.Дія твору розгортається в а)Канаді; б)США; в)Англії. 7.Події відбуваються в місті а)Ганнібал; б)Нью-Йорк; в)Санкт-Петербург. 8.Це місто стоїть на березі річки а)Міссурі; б)Міссісіпі; в)Де-Мойн. 9.Твір оснований на а)спогадах дитинства; б)вигаданих подіях; в)газетній статті. 10.В місті Ганнібал поставлено пам’ятник а)Марку Твену; б)Тому Сойєру та Геку Фінну; в)Тому Сойєру і Беккі Тетчер. 11.Марк Твен написав такі твори для дітей а)”Пригоди Тома Сойєра”; б)”Пригоди Гекльберрі Фінна”; в)”Принц і злидар”.

Слайд 13

Правильні відповіді: 1.Марк Твен – американський письменник 19 – початку 20 століття. 2.Справжнє прізвище письменника Клеменс. 3.Псевдонім “Марк Твен” означає “мірка два”. 4.В молоді роки Марк Твен працював лоцманом. 5.”Пригоди Тома Сойєра” – це повість. 6.Дія твору розгортається у США. 7.Події відбуваються у місті Санкт-Петербург. 8.Це місто стоїть на березі річки Міссісіпі. 9.Твір оснований на спогадах дитинства. 10.В місті Ганнібал поставлено пам’ятник Тому Сойєру та Геку Фінну. 11.Марк Твен написав такі твори для дітей: “Пригоди Тома Сойєра”, “Пригоди Гекльберрі Фінна”, “Принц і злидар”. Ключ: 1а, 2в, 3в, 4б, 5б, 6б, 7в, 8б, 9а, 10б, 11а,б,в.

Слайд 14

Презентацію “Америка Марка Твена” підготувала Бушакова Оксана Валеріївна м.Могилів – Подільський 2007 рік

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія