X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Динозаври

Завантажити презентацію

Динозаври

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Динозаври Як вони жили і пересувалися

Слайд 2

Всіх видів і розмірів Одні динозаври були величезними, як башта, другие- не вище за курку. Вони могли бігати на чотирьох або на двох лапах. Серед них зустрічалися люті хижаки і миролюбні травоїдні тварини. Учені вважають динозаврів рептиліями, а значить, у них всіх була луската шкіра і вони відкладали яйця.

Слайд 3

Сім'ї динозаврів Динозаври, як і рептилії, що живуть зараз, відкладали яйця. Ми знаємо про це, тому що в Північній Америці були виявлені гнізда із скам'янілими яйцями. Інколи гнізда розташовувалися пліч-о-пліч, і, можливо, матері спільно приглядывали за дитинчатами. Кісті дорослих і дитинчат майазаура були знайдені разом, і це означає, що вони жили однією сім'єю.

Слайд 4

Сила групи Деякі динозаври пересувалися величезними стадами, в яких вони могли захистити один одного. Ніхто не знає точно, як довго жили динозаври. Учені думають, що деякі досягали віку двохсот років, але багато хто вмирав завчасно від хвороб або травм.

Слайд 5

В дорозі Динозаври могли перепливти річку, але велику частину часу проводили на суші. Викопні відбитки лап показують, як вони рухалися. По відбитках ми можемо сказати, подорожували вони поодинці або групою і як швидко вони йшли. Ці відбитки виявляють у всіх куточках світу.

Слайд 6

У пошуках їжі Частина динозаврів відноситься до травоїдних. Багато відомих нам травоїдні динозаври харчувалися листям, шишками і корінням. Динозаври м'ясоїдних з їх величезними щелепами і гострими зубами нападали і вбивали цих миролюбних тварин.

Слайд 7

Напад і захист Одні травоїдні динозаври пересувалися дуже швидко. Вони з легкістю втікали від / ворогів. Інші динозаври рухалися повільнішим, та зате володіли своєрідною «зброєю». Тверді панцирні пластини, Шип і роги допомагали їм захистити себе. Динозаври м'ясоїдних постійно шукали їжу, тому травоїдним доводилося або втікати, або захищатися.

Слайд 8

Чи правда, що останні динозаври були убиті астероїдом? Можливо. Таким астероїдом, як що впав 65 млн. років назад біля Юкатана в Мексиці, що мав 10 км. у поперечнику. Чикслабський кратер що утворився в результаті падіння астероїда має 180 км. в діаметрі. Нищівний удар викликав гігантські морські хвилі і землетруси і здійняв у піднебіння величезні хмари пилу. Учені вважають що всі наземні тварини вагою більше 30 кг тоді загинули, включаючи і останніх динозаврів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія