X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Янвдаж

Завантажити презентацію

Янвдаж

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Україна і світ

Слайд 2

Геополітичне становище України Україна розташована в центральній частині Європи; Займає площу 603,7 тис.кв.км; Межує з такими країнами : а) на півночі – з Білоруссю б) на сході - з Росією в)на заході – з Молдовою, Румунією та Польщею На півдні омивається двома морями 9 Чорним та Азовським)

Слайд 3

Найбільшою за політичним та економічним впливом країною-сусідкою України є Російська Федерація. Сучасні відносини між Україною і Росією зіпсовані. Причиною цього стали воєнні дії з боку РФ , а також її втручання в суспільне та політичне життя нашої держави. Мета цієї війни досконало ще невідома.

Слайд 4

Місце України в інтеграційних процесах в Європі 1.11.1993 року набув чинності Маастрихтський договір, згідно якому утворилось міжнародне економіко-політичне об’єднання Європейських держав - Європейський Союз . У листопаді 2013 року у Вільнюсі очікувалось підписання угоди про асоціацію з ЄС, однак після таємної зустрічі В.Путіна з В.Януковичем ,зміст якої залишається невідомим, влада змінила риторику. Каб.Мін зупинив підготовку документів. Внаслідок цього почались масові акції протесту по всій Україні.

Слайд 5

Стан інтеґраційних діянь України між ЄС і РФ Україна розтягнена у дві сторони: європейську та російську інтеґрацію  Опозиція продовжує інерційно наполягати на збереженні риторики “Євроінтеґрація України задля досягення повноцінного членства в ЄС”. В той час як ЄС демонструє “втому” від України, вказуючи на її неготовність та щораз міняючи формат співпраці Росія наполягає на глибокій всебічній інтеґрації України в єдиний слов'янський простір.Вона переконує політиків євроатлантичної спільноти у своєму беззаперечному праві на “історичну зону впливу”

Слайд 6

Внесок українців у світову науку і культуру Україна - країна, багата на талановитих людей. На її території та поза її межами проживає значна кількість видатних українців, які своїми збагатили світ талантами.

Слайд 7

Письменники та поети Одним з найвидатніших європейських філософів ХVIII ст. був Г.С.Сковорода. Його Вплив філософії ширився не тільки в Україні. Глибина його думок, аскетичне життя, прагнення свободи - викликали порівняння з Сократом. ХІХ ст. породило духовну основу нації - Т.Г. Шевченка. Творчість Шевченка вивела українську літературу на світову арену. Поняття І сьогодні молодої Української держави асоціюється в багатьох жителів нашої планети з іменем Шевченка .

Слайд 8

Театр Маючи такі славні прізвища , як Кропивницький, Карпенко-Карий, Садовський, Саксаганський, Заньковецька ,почесне місце зайняв серед театрів Європи український театр.

Слайд 9

Вчені України Зельман Ваксман, уродженець міста Прилуки на Черкащині. Нобелівську премію отримує як вчений галузі медицини :“за відкриття стрептоміцину - першого антибіотика, ефективного при лікуванні туберкульозу”. Олександр Михайлович Шумлянський - захистив дисертацію «Про будову нирок» (1782). Уперше у світі найдосконаліше дослідив та описав особливості будови нирок: звивисті канальці і судинний клубочок . Пізніше дисертацію описав англієць Боумен (капсула Шумлянського-Боумена

Слайд 10

Неможливо розкрити весь потенціал та досягнення наших співвітчизників , але можу сказати одне - я пишаюсь своєю країною!

Слайд 11

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Англійська мова