X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ернест Міллер Хемінгуей

Завантажити презентацію

Ернест Міллер Хемінгуей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ернест Міллер Хемінгуей 1889 - 1961 Бренгач Людмила Олександрівна Запорізька загальноосвітня школа № 109

Слайд 2

“Я знаю лише те, що бачив” Е.Хемінгуей

Слайд 3

Слайд 4

Життєвий і творчий шлях Е.Хемінгуея 1889р. 1914-1929р. 30-і рр. 40-і рр. 50-і рр-1961 Біографічні дані Літ. творч. «Я знаю лише те, що бачив»

Слайд 5

Народився Хемінгуей 1899 р. в містечку Оук Парк поблизу Чикаго

Слайд 6

Батько був лікарем, а мати захоплювалася музикою, гарно співала. Вона вірила, що її діти стануть видатними музикантами, тому Ернесту доводилося займатися грою на віолончелі. У родині зростало шестеро дітей.

Слайд 7

Після закінчення Граматичної школи Хемінгуей вступив до старших класів школи “Рівер форест хай скул”. Захоплювався спортом, став членом туристичного клубу, брав участь у шкільному оркестрі, працював репортером шкільної газети, постійно друкувався в шкільному журналі “Табула”

Слайд 8

1918 р. Хемінгуей записався у транспортний підрозділ американського Червоного Хреста. Дістав тяжке поранення. Під час операції з його тіла було вилучено 227 осколків. За порятунок італійського солдата отримав срібну зірку “За доблесть” та “Воєнний хрест”