X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дахно Володимир

Завантажити презентацію

Дахно Володимир

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дахно Володимир Авксентійович

Слайд 2

Після закінчення школи вступив до медичного, але майже відразу перевівся в Київський інженерно-будівельний інститут. Після закінчення в 1955 працює архітектором в Києві. Незвичайний архітектурний проект дисертації Дахна помічають відомі мультиплікатори М. Драйцун і Д. Черкаський і пропонують йому роботу у творчому об'єднанні мультиплікаційних фільмів на студії «Київнаукфільм».

Слайд 3

У 1960 Дахно дебютує як мультиплікатор з фільмом «Пригоди Перця», який став першим анімаційним фільмом творчого об'єднання. 1967 рік - вихід першої серії мультфільму «Як козаки …», при створенні якого він виступає у ролі режисера і сценариста. Всього Володимир Дахно створив дев'ять короткометражних мультфільмів про запорізьких козаків.

Слайд 4

У 1991 випускається перший повнометражний український анімаційний фільм «Енеїда», створений Дахном за мотивами однойменної поеми Івана Котляревського. Студія «Укранімафільм», в стінах якої Володимир Дахно створив своїх знаменитих героїв, відроджує творчість метра анімації і готує до випуску продовження мультсеріалу «Як козаки …» навесні 2014 року. Володимир Авксентійович був одружений, у 1978 році у нього народилася донька Наталія. Двоюрідний брат Володимир — вчений-архітектор.

Слайд 5

Художник фільмів «Пригоди Перця» (1961)  «Непосида, М'якуш і Нетак», «Заєць і їжак» «Золоте яєчко» (1963)  «Веселий художник» (1963)  «Мишко + Машка» (1964)  «Зелена кнопка», «Казка про царевича та трьох лікарів» (1963).

Слайд 6

Режисер-постановник фільмів «Камінь на дорозі» (1968, у співавт.),   «Як козак щастя шукав» (1969, співавтор сценарію) «День восьмий, або Перший день мислення» (1971) «Що на що схоже» «Парасолька в цирку» «Лис і дрізд» «Сімейний марафон» «Енеїда» (1991) Все про козаків

Слайд 7

Відзнаки Перша премія зонального огляду, Єреван, 1968 — за фільм «Як козаки куліш варили» Бронзова медаль Всесоюзного кінофестивалю спортивных фільмів, Ленінград, 1978 р. — за фільм «Як козаки олімпійцями стали» 2-га премія «Срібний сестерцій» IV Міжнародного кінофестивалю в м. Ньон, Швейцарія, 1973 р. — за фільм «Як козаки наречених визволяли» Заслужений діяч мистецтв УРСР (1982) Срібна медаль Всесоюзного фестивалю спортивних фільмів, Каунас, 1983 — за фільм «Сімейний марафон» (1982) Народний артист України (1996)

Слайд 8

7 березня 2013 р. Google відзначив 81 рік від дня народження Володимира Дахна святковим логотипом. На головній сторінці пошукового сервісу було розміщено дудл у вигляді козаків — героїв мультфільмів із циклу «Все про козаків».

Слайд 9

Danke!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія