X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Триатлон

Завантажити презентацію

Триатлон

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Триатлон Триатлон — олімпійський вид спорту, який включає у себе три складові! Wiki Triathlon/

Слайд 2

Існує кілька видів триатлону: Суперспринт: плавання — 300 м, велогонка — 8 км та біг — 2 км Короткі дистанції (спринт): плавання — 750 м, велогонка — 20 км та крос — 5 км; Міжнародний чи Олімпійський: плавання — 1500 м, велогонка — 40 км та біг — 10 км; «Напівзалізна людина»: плавання — 1,9 км, велогонка — 90 км та біг — 21 км; «Залізна людина» (англ. Ironman): плавання — 3,8 км, велогонка — 180 км та біг — 42 км (марафонська дистанція)

Слайд 3

Існує такий афоризм «Бог создал марафон, что бы люди не смогли ничего придумать более сумасшедшего. Но триатлон застал его врасплох…»

Слайд 4

Існують ще й різновиди триатлону: Акватлон — який складається з плавання та бігу, йде в наступному порядку, плавання-біг.

Слайд 5

Ще є і Дуатлон, який включае в собі єтап вело та бігу в порядку: біг-вело-біг

Слайд 6

У цьому виді спорту немає і натяку на монотонність тренувального процесу: хочеш - плавай, хочеш - крути педалі, набридло - ну просто бігай і насолоджуйся природою! Головне, що все це на благо здоров'я і гармонійного розвитку тіла і духу! Крім здоров'я, заняття триатлоном дозволяють розвинути вольові якості і здатність легко переносити будь-які стресові навантаження, що так важливо в наш неспокійний час. Недарма, триатлетів називають - «людьми з трьома серцями».

Слайд 7

Завдяки загальнодоступності та масовості, за короткий термін своєї історії, триатлон став повноправним олімпійським спортом.

Слайд 8

В Україні триатлон культивується з перших років незалежності держави. Федерація триатлону України утворена в 1989 році. Щорічно проводяться офіційні чемпіонати України на різні дистанції: від спринтерських - до довгих.

Слайд 9

Федерація Триатлону України Офіційний сайт Триатлону у світі

Слайд 10

Я пишаюсь тим що Я- Триатлет! Данілов М. The End.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізична культура