X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ранкова зарядка

Завантажити презентацію

Ранкова зарядка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КЗ “КАЛИНІВСЬКА ЗОШ І – ІІІ ступенів” 10 правил ранкової зарядки

Слайд 2

пРАВИЛО 1 У теплу пору року краще надати перевагу зарядці на свіжому повітрі. Така зарядка принесе більше користі і допоможе швидше прокинутись. Якщо ж погода, чи умови не надто сприяють зарядці на вулиці, потурбуйтесь про те, щоб приміщення, в якому будете займатися, було добре провітрене та наповнене свіжим повітрям.

Слайд 3

пРАВИЛО 2 Зарядку слід проводити на голодний шлунок перед сніданком. Але перед вправами краще прополоскати рот, можна випити склянку води

Слайд 4

пРАВИЛО 3 Тривалість зарядки та складність вправ залежить від віку дитини та її стану здоров’я. Але в середньому зарядка не має перевищувати 10-15 хвилин.

Слайд 5

ПРАВИЛО 4 Збільшуйте складність рухів поступово, щоб дитячий організм звик до навантаження.

Слайд 6

пРАВИЛО 5 Не забувайте про музику для зарядки. Під веселу енергійну музику зарядку робити веселіше та цікавіше.

Слайд 7

ПРАВИЛО 6 Ранкову зарядку починають з швидкої, енергійної ходьби тривалістю не більше однієї хвилини. Потім роблять, чергуючи, вправи для рук, плечового пояса і спини. Далі переходять до вправ на зміцнення м'язів тулуба і формування правильної постави. Вправи для ніг покращують кровообіг і рухливість у суглобах. Не забувайте про правильну поставу та осанку. Одяг – по погоді

Слайд 8

ПРАВИЛО 7 Закінчувати зарядку варто стрибками, бігом на місці або з пересуванням. Завершальні вправи тривають не більше однієї хвилини. Потім переходять до спокійної ходьби та вправи для заспокоєння дихання (тривалістю - 1-1,5 хвилини).

Слайд 9

ПРАВИЛО 8 Стежте за диханням. Вдих слід робити через ніс глибоко, а видих - через рот повільно.

Слайд 10

ПРАВИЛО 9 Зарядку закінчіть водними процедурами: обливанням, душем або ж обтираннями.

Слайд 11

ПРАВИЛО 10 Кожні 2 тижні змінюйте вправи, щоб не набридло.

Слайд 12

Навіщо потрібна ранкова зарядка? Ранкова зарядка прискорює процес пробудження, покращує загальний стан фізичного здоров’я, зміцнює сили і додає впевненості Систематична ранкова зарядка зміцнює імунітет, тому вважається, що дитина, яка регулярно виконує фізичні вправи, буде менше хворіти Зарядка дисциплінує. Якщо дитина змусить себе прокидатися раніше і робити коротку розминку – це вже перемога. Це допоможе адаптуватися дитині у дорослому житті, де мало «хочу» і багато «потрібно». Крім того, ранкова гімнастика виробляє в організмі «гормони щастя», що приносять задоволення та відчуття піднесення протягом цілого дня.

Слайд 13

ВАЖЛИВО!!! Якщо вирішили розпочати робити зранку зарядку – робіть, не пропускаючи. Варто лиш раз пропустити, і все – вважайте, що вашій чудовій ідеї кінець Зарядку треба зробити звичкою. Достатньо 30 днів, щоб сформувати міцну звичку, далі все буде не так складно! Головне – ніяких відмовок!

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура